reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Ja miałam gumową mate w wanience i pieluszkę.
Teraz też tak zamierzam, jakoś lubiłam trzymać synka przy kompieli.
To takie fajne :) i kochane. Uwielbiałam kompciać malucha :) i mężuniu też a najlepiej razem :)
 
reklama
Hej Dziewczyny:-) pojawiam sie po dlugiej nieobecnosci-klopoty z netem:baffled:.
Przyznaje sie bez bicia ze niestety wszystkiego nie dalam rady przeczytac:-( siedzenie w jednej pozycji przed kompem daje sie juz we znaki :baffled:
odnosnie wanienki-to ja mam taka bardzo zwyczajna,u mnie na szkole rodzenia taka wlasnie najbardziej polecaly polozne
co do ubierania maluszka-mysle ze jak juz nasze bable sie urodza to instynktownie bedziemy wiedziec jak najlepiej je ubrac :-) zasada - jedna warstwa wiecej od nas jest ok, bardzo popularna, ale do tego trzeba pamietac zeby nie przegrzac takiego Malca :-)
ja wczoraj zaczelam pranie i prasowanie, acchhh myslalam ze zejde przed ta deska z zelazkiem :baffled: plecy zaczynaja coraz mocniej dokuczac...niestety :-(
 
Moja siostra trzyma małą w cienkim pajacyku, ale pod spodem już tylko pielucha, żadnych body czy koszulek i młoda wydaje się być zadowolona, przy czym oni mieszkają wprzyziemiu, gdzie nawet w ten paskudny upał jest ok 20 stopni; u nas w domu nadal temp. podchodzi pod 30 stopni, więc pewnie Młoda bedzie w samej pielusze i koszulce....
 
Andziaa - ja też jestem obecnie na etapie prania i prasowania. Wczoraj poszły pod zelazko jasne ciuszki, dziś właśnie właczam pralkę z kolorowymi i wieczorkiem prasowanie. A potem spakuję juz ciuszki małej do szpitala, żeby mieć z głowy.
 
Ja bede zakladac bawelniane pajcyki i pieluszke, albo body z dlugim i spioszki. Zreszta zobaczymy jak sie nasze dzieci urodza.
 
Ubiór zależy oczywiście od pogody ale jeśli będą to takie dni jak teraz to Córa będzie w body ale z krótkim rękawkami i nogawkami i ewentualnie kaftanik. Trzeba też zaznaczyć że u mnie w mieszkaniu też tempaeratura ok. 30 stopni .Body na krótki rękaw mam bezliku więc nie będzie problemu. Ewentualnie krótkie spodenki :-) i może do tego jakiś kaftanik czy coś , zobaczy się w praktyce i co nam pogoda pokarze :happy:
 
A mnie dzisiaj poniosło i wzięłam się za szykowanie łóżeczka.......okazało się, że pokorowiec na materacyk po praniu nieco stracił z materacykiem kompatybilność, więc powlekanie wyszło jak wyszło, ale mąż poprawi jak wróci, a na razie wersja prowizoryczna łóżeczka Młodej i jego okolic (bałagan nieco upchnięty poza kadrem:-D)

 
survivor naprawdę świetnie:-) i oczywiście coś co ja uwielbiam jest zielono:-D pokrowcem na materac się nie przejmuj jak trochę razem pobędą to się dopasują:-p strasznie spodobała mi się ta komódka :tak: fajna ta karuzela, moja znajoma miała identyczną i według nas te zwierzątka to zielone żyrafki, a moja Mama jak je zobaczyła to orzekła - "ale śliczne krowy":laugh2::laugh2:
 
reklama
Survivor a jak z kotem nie pcha się do łóżeczka,ja cały czas myślę co tu z moją kotka wykombinować.Jeszcze łóżeczka nie mamy,tzn jest wybrane ale kupić pojedziemy na początku lipca.Martwię się tylko że Punia będzie mi się ładować do łóżeczka:-(
 
Do góry