reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

kicrym wlasnie slysze ze na x landery to sie czeka do 2 miesiecy :baffled:
ale mam nadzieje w tygodniu podjechac popatrzec dalej i wreszcie cos wybrac
zobacze ta mure4 - dziadek juz sie niecierpliwi bo chce kupic wnukowi wozek i chce aby bryka byla jaka sobie wymarzymy:-) i mamy nie patrzec na cene:-)
i chyba podjade do zabrza bo tam ponoc sklep duzy z wozkami
 
reklama
co do kremów przeciwsłonecznych - kupiłam dzisiaj taki w sztyfcie bloker chicco dermo solution suncontrol 50+. Maleńki - 10 ml. Nie tani bo 24 zł ale zobaczymy - na wszelki wypadek jest.
Mam jeszcze do was pytanie odnośnie pieluszek. Nie znalazłam pampersów z wycięciem na pępuszek, ale udało mi sie dostać z wycięciem happy belli. Co o nich sądzicie? A może macie w zanadrzu coś godnego polecenia.
 
renia co do sklepu w Zabrzu to jest- Viki na ul. Rosvelta ja tam kupowałam materacyk wanienke i takie pierdoły fajny duży sklep:tak:wozków mnóstwo:-D ja swoj wózek kupowałam w "ala ma kota" u nas w katowicach na ochojcu (ul. Jankego) niedaleko NFZ(tam gdzie wyrabia się te karty chipowe do lekarza)tez fajowy sklep tylko troche ciasno ale wozkow tez duzo. No a mure4 widzialam u mnie na osiedlu w tym "Fido" ale szkoda mi było kasy 3,500 na wózek jak dla mnie przesada ale superancki jest( jak dla mnie:tak:)
 
no problem, i nie czuje sie zadna skarbnica, pisze co wiem, moze komus sie przyda...
a ja przy synku niestety nie dawalam na noc zadnych mieszanek
pisze niestety bo potem mialam wielki problem
maz wyjechal, ja zostalam sama, a moje dziecie bylo nie przyzwyczajone do butli i mieszanki
efekt byl taki ze jak zalatwialam sprawy w banku, urzedzie, czy musialam cos zrobic w nowym mieszkaniu, a Jasiek zostawal z opiekunka (nie mam w 3miescie zadniej rodziny) mialam doslownie pol godziny(bo moje dziecko wlasnie co tyle domagalo sie cyca)
zdaje sobie sprawe ze nie wszystkie dzieci sa tak cycko wymagajace, ale teraz na corci juz nie bede miala szans tego sprawdzic i ryzykowac...
zdecydowalismy sie wiec a takie rozwiazanie, zebym miala czas tez dla syna
 
jak tak piszecie o tych butlach,to moze i ja sie zdecyduje:confused:Juz tak patrzylam w sklepie na te mieszanki,bo co bedzie jak nie bede miala pokarmu:szok:Moze lepiej sie od razu zaopatrzyc w jakies mleczko zastepcze,a zwlaszcza,ze nie mialam jeszcze siary,co troche mnie martwi:-(Mam nadzieje,ze z przyjsciem na swiat malego mleko tez przyjdzie.Jak bedzie wszystko ok z moja mleczarnia,to moze zaczne tez stosowac raz na dobe butle,ale dopiero po ok miesiacu.
Co do wody dla maluchow,to tu w Anglii jest do dosc popularne.Ja chcialam dawac do picia herbatki koprekowe lub rumiankowe,ale nie wiem moze na wode tez sie zdecyduje.Wlasnie mama mi mowila,ze jakis program ogladala i mowili,zeby dawac dzieciom wode,bo tak zdrowo,a tu masz znow jakas inna teoria za wielka woda:baffled:
 
reklama
nam na szkole rodzenia pani proponowala gąbke zamiast plastikowych lezaczkow bo wygodniejsze dla dziecka
ale mam nadzieje ze szybko naucze sie pewnie trzymac syna podczas kapieli i zadne cuda nie beda potrzebne
przeraza mnie ze tyle do kupienia a ja nie mam sily chodzic po sklepach :baffled: a wole widziec zanim kupie
 
Do góry