reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

jeju zaby sa czadowe! super pokoj! bardzo pogodny! gratulacje pomyslu :tak:

surv, najlepiej to wyciskaj troszke na reke i postaraj sie rozmazac i jak to wychodzi
moze Tobie podpasuje, dla mnie badziew, Jasiek wil sie jak popieprzony a co dopiero takie malenstwo
chyba ze ma chodzic jaki indianin, to sie nadaje ;-)
 
reklama
Musze przyznac takze ze pokoic bardzo ładny:-). Ja juz mam wszystko procz łóżeczka ale to nadrobie na dniach:happy:. Mam takze do poprasowania kilka rzeczy tylko ze jakos brak mi checi, wole korzystac z ładnej pogody i nie bardzo swiezego ślaskiego powietrza:-D niz w domu siedziec. Co sie odwlecze to nie uciecze:-)

 
Kiwaczka - pokój cudo:-)
Co do tego kremu nivei to ostatnio moja znajoma - świeża mama - mówiła, że bardzo źle się rozsmarouje i na dodatek zostawia jakieś ślady na skórze niemowlaka:szok: przez cały dzień nie mogła domyć śladów na czole, które zostały po tym kremie. Ja jeszcze nie kupiłam żadnego kremu, zabiorę się za to jakoś na dniach.
 
Dzięki dziewczyny :-)

A ja jeszcze chciałam wrócić do kwestii pierwszych pampersów. Szukam i szukam tych Pampersów 1 z wycięciem na pępek ale widzę tylko takie z obniżonym przodem ale bez konkretnego wycięcia w okolicach pępka. Czy to takie mam kupić czy szukać dalej?
 
Kiwaczka pokoik super,a żaby dodają sporo uroku.
Mój mąż jest fanatykiem samochodowym,więc oczywiście na ścianach będą samochody:-) już szablon mamy kupiony,teraz trzeba bedzie pomalować.Ale za jakies 2 tyg bo teraz pożyczyliśmy mjemu kuzynowi który tez robi remont dla swojego syna.Mój mąż jak by mógł to by cały pokój zrobił w tych samochodach ;-)
 
kiwaczka pokoik super!żaby rewelacja, że ja takich zdolności nie mam:-D

co do pampersów to jam niby te 1 ale żadnych mówiąc dosłownie dziur na pępek nie mam , są tylko takie obniżone troche z przodu i tyle. Jak cos to powycinam taki otwór bo przeciez kazdej paczki w sklepie nie bede otwierac:-D

jezeli chodzi o ten krem to dlatego go dzisiaj nie kupiłam bo mi sie wydawał trudny do rozsmarowania :confused:czekam na wasze poczynania zakupowe zwiazane z kremami to wtedy cos kupie:-D
 
reklama
Do góry