reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

a mi sie nareszcie udało wyskoczyć do rossmana po kosmetyki do torby tak wiec po weekendzie wielkie pakowanie:tak:no i dla Kubulka też prawie wszystko mam, oglądałam dzisja ten krem na słońce z nivei dla dzieci ale on ma faktor tylko 30 to nie za mało?wiem ze juz o tym pisałyśmy ale może ktoraś kupiła inny i poleca?
 
reklama
ja kupilam teraz ta nivee dla Jaska
jestem super niezadowolona, strasznie ciezko rozsmarowac i zostaja biala powloka, koszmar :baffled: troche nie wyobrazam sobie smarowac tym noworodka :baffled: jestem rozczarowana strasznie bo oprocz kremu z penatenem bylam zadowolona z niveii
co do innych kosmetykow, ostatnio widzialam w katalogu avonu sprey z faktorem 50 dla noworodkow (mialy wszystkie odpowiednie atesty) kosztowal ok 27 zl
chyba zaryzykuje, spray bardziej domnie przemawia... na rece i rozsmarowac
 
a mi wlasnie przywiezli lozeczko:happy::rofl2::yes: tak sie zajaralam,ze prawie cale sama skrecilam,pozostalo dokrecic tylko srubki srubokretem,bo niestety nie umialam go znalezc.No w kazdym badz razie lozeczko juz stoi,jeszcze tylko dokupic materacyk i posciel:tak:I jestesmy gotowi:happy2::wink:
 
Madzia wcale Ci sie nie dziwię, że zabrałaś się sama za to łóżeczko:-) ja mam nowiuśkie od jakiś czterech miesięcy z tym że trzeba je pomalować (bo było robione na zamówienie przez mojego Wujka) i w związku z tym nie mogę nic zrobić;-) a wierz mi gdyby mi je w końcu Dziadek pomalował to chyba bym je sama złożyła:-D w weekend planujemy kupić materac i może pościel to jak łóżeczko nie będzie zrobione to chyba ich tam powystrzelam:laugh2::-p
 
Ja też już mam pokoik prawie gotowy! To znaczy mam gdzie maluszka położyć, i ciuszki pochowane. Ale czekamy jeszcze na regał i szafe. Ale strasznie już się cieszę bo zaczyna to wszystko jakoś wyglądać! :-) Teraz jak tylko jestem zmęczona to kładę się na dywanie w Marcelowym pokoju i jakoś mi się lepiej robi.
Może uda mi się załaczyć zdjęcia (robię to pierwszy raz więc trzymajcie kciuki)
 

Załączniki

  • pokojMarcela.JPG
    pokojMarcela.JPG
    119,6 KB · Wyświetleń: 59
  • zaby.JPG
    zaby.JPG
    77,4 KB · Wyświetleń: 35
Żaby skaczą u Marcela wokół całego pokoju. Strasznie się nad nimi napracowałyśmy z kuzynką. Ona mi narysowała propozycje żab, powiększyłam to na ksero i wycinałyśmy z kartonu szablony które potem pomogły w malowaniu żab na ścianach. Pokój zrobił się bardzo wesoły :-)
 
Madzia......Ty naprawdę robisz wszystko, żeby urodzić już:-p No ale skoro łóżeczko skręcone, to rzeczywiście nic tylko iść rodzić:-D
Kiwaczka cudny pokoik!! zielony jak nasz, tylko znacznie bardziej posprzątany:-D Ja może w końcu po weekendzie zdjęcia porobię, jak w końcu pościel poprasuję i ubiorę...
 
Kiwaczka pokoik sliczny,wrecz rewelacyjny!!!

Ja sie troche boje dawac posciel do lozeczka,zeby juz bylo wszystko gotowe,bo sie chyba zakurzy:confused: Wlasnie dzisiaj doszlam do wniosku,ze musze wyprac fotelik do auta,bo juz tak stoi od 3 miesiecy i sie zakurzyl:-(Narazie wypralam tylko ta wkladke dla niemowlakow,ale widze,ze caly jakis przykurzony.Poczekam na ladna pogode i zabiore sie za niego.
 
Tzn. jak teraz zobaczyłam (slepota ciążowa) zielone to głównie żaby....:)
Co do kremów, planowałam kupić tę Nivee, ale jak słabo smarowalna to sobie chyba dam spokój - dzięki Roni za info! Mustella ma kremy z dużym filtrem, za równie dużą cenę, ale jeszcze muszę ziajkę sprawdzić, może oni mają coś nadającego się....
 
reklama
Do góry