reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

kicrym super bryka:tak: a czym sie rozni ten fotelik maxi cosi city od cabrio?bo mi w sklepie babka powiedziala,ze cabrio ma wlasnie ta budke,ale widze,ze twoj city tez ma.My mamy cabrio i ja nie widze roznicy,no poza cena:confused:
 
reklama
madziu, roznia sie bokami, sposobem mocowania (jeden mozna postawic na bazie, drugi nie), i czasem jest problem z mocowaniem do stelaza do quinny, mura itp wynalazkow (maja rozy rozstaw "nozek" pod adaptery), trzeba samemu dopasowywac albo kupowac w kompletach (wtedy wsio pasuje)
podam przyklad
mam quinny buzza, do ktorego JUZ nie wchodza maxi-cosi citi, a wchodza tylko cabrio
a jeszcze rok temu wchodzily obydwa modele, teraz trzeba by bylo szukac fotelika citi sprzed 2007 roku
x-lander tez zmienil rozstaw stelaza i np kiedys gondola od x-landera pasowala do wozkow maxi-cosi i quinny, a teraz juz nie pasuja (znow trzebaby szukac starego modelu gondoli)
niby model cabrio jest bezpieczniejszy przez wielkosc zaglowkow i jakiestam umocowanie pasow (plus ta baza), ale ja mysle ze to pic na wode fotomontaz i tak jest bo producenci chwala drozsze zeby ludzie je kupowali...
 
Madzia jak dla mnie to ceną:-D ale tak jak roni pisze to chyba chodzi o te adaptery no i tez mi pani w sklepie powiedziala ze jeszcze rok temu nie trzeba bylo kupowac osobnych adapterów do maxi cosi bo te z xlandera pasowały a w tym roku juz nie:blink:ja mam ta budke z materiału i możne to zdjąć .ogólnie jestem bardzo zadowolona nawet juz nie ubolewam ze nie mam mojej wymarzonej mury4:-D:-D
 
kicrym ale ci supero z tym zakupem bordo
a my dalej bez wózka i zaczynam się denerwować, że jeszcze przyjdzie nam czekać na zamówienie i sierpień nas zastanie
co chwila coś wypada i nie mam kiedy jechać a z poruszaniem się moim coraz trudniej. Biodra sie rozszerzają i boli chodzenie:baffled:
A wczoraj zakupilam podusie z aniolkiem (ale tylko ozdobna) i kilka ciuszków - w nagrodę dla syna że ma cierpliwość dla mamy :-)
 
renia a ty jaki kupujesz wozek? bo z tymi x landerami xa to u nas w Katowicach niezłe jaja:-Dnie wiem jak w sąsiednich miastach:-D

ja już od kilku dni wybieram sie do rossmana i nie umiem trafic:-Dciagle cos do zrobienia na studia:wściekła/y: juz sobie obiecałam ze po weekendzie sie pakuje na 100%:tak:
 
muszę się Wam pochwalić, że dziś po wielu trudach udało mi się wyprasować wszystkie wyprane ubranka:-) co prawda odbyło się to w kilku ratach, ale na jakiś czas dyżur przy żelazku mam z głowy:laugh2: życzę powodzenia tym Dziewczynom, które w najbliższym czasie będą miały akcję wielkie prasowanie - niech moc będzie z Wami:-D
 
Kate - gratulacje! My z mężusiem zaplanowaliśmy rozpoczęcie akcji o kryptonimie "pranie i prasowanie" w ten weekend. W tej materii nie zrobiłam dosłownie nic, nawet proszku nie mam kupionego. To akurat najmniejszy problem ale trzeba się w końcu zebrać. Jedyne pocieszenie to fakt, że lubię prasować. Wiem, że takie maleńkie ciuszki to niezłe wyzwanie ale wierzę, że mi się uda. Na raty zapewne ale zawsze do przodu. Szacunek dla wszystkich mam, które już są "poprane" i "poprasowane". Powoli muszę się też zabrać za torbę szpitalną. Jak do tej pory mam właśnie ją i paczkę Pampersów:baffled: Trochę mizernie ale postaram się ze wszystkim zdążyć:tak: Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego ale na szczęście nie upalnego Krakowa:-)
 
reklama
u nas wózeczek już stoi, nie mam sumienia go składać:-) kupiliśmy conecto v3 i jak na razie, na domowe jeżdzenie jestem bardzo zadowolona:-) jeszcze fotelik musze dokupić:-)
część rzeczy zamówilam na allegro i właśni czekam na dostawę, ale duuużo jeszcze trzeba dokupić:-) w weekend wybieramy się na giełdę i tam może coś się znajdzie:-)
 
Do góry