reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Vivienne bywa tak, że bez fotelika ze szpitala nie wypuszczą. U mnie tak było, kobieta mieszkała jakieś 50m za szpitalem i mąż latał fotelik kupować bo dziecka nie chcieli mu oddać :tak:
Ja nawet jeszcze nie myślę o wyjściu ze szpitala... poprzednio wychodziliśmy w kombinezonie, był koniec września. Jak będę coś szukać to koniecznie wygodnego do fotelika.
Póki co jestem na etapie szukania wózka i bardzo mi się spodobał jeden z tych, które wybrała jedna z was. Nie pamiętam jego nazwy ale taki sam widziałam akurat wczoraj pod moim oknem. Jedna mamuśka z nim spacerowała i wyglądął na bardzo funkcjonalny i zwinny.
 
reklama
No niektóre szpitale mają takie wymogi ze bez fotelika nie wypuszczą ... zawsze mozesz kupić wózek 3w1 razem z fotelikiem ... jak ci nie bedzie potrzebny zawsze mozesz sprzedać. Taksiarz bez fotelika tez Was nie zabierze i zaden inny kierowca tez bo mandat za to spory.

Ja dzisiaj poszperałam w ciuszkach Alanka i pare wystawiłam na sprzedaż ciekawe czy sie sprzedadzą ??? zawsze by to jakaś kasa wpłyneła na ciuszki dla Oleńki
 
Zamierzam kupić wózek 3w1, więc fotelik raczej będzie tylko jeszcze nie wiem co z transportem. Nie wiedziałam, że szpitale mają takie wymogi i taksiarze też. Jak się nie ma małych dzieci wkoło to się kurde nic nie wie :cool2: No to już jedną rzecz wiem, trzeba kupić kombinezon, nawet mnie to cieszy :tak:
 
ciuszki są większe, tych małych nie sprzedaję bo akurat no uniwersalne. Ale jutro bede szperała w ciuszkach mniejszych i moze cos sie znajdzie.
A ciuszki miedzy innymi takie:
Zdjęcie1580.jpgZdjęcie1582.jpgZdjęcie1584.jpgZdjęcie1598.jpgZdjęcie1604.jpgZdjęcie1606.jpgZdjęcie1626.jpgZdjęcie1617.jpgZdjęcie1619.jpg
1.kurteczka cieplejsza od 3 m-cy
2 kurtka wiatróweczka prawie nówka roz 74
3lniane ogrodniczki 3/4 6-9m-cy
4. kompleck letni roz92
5.bluzka z kapturem na 1,5 roczku do 2 lat
6 sweterek na 1,5-2lata
7.ogrodniczki na1-1,5 roku
8.koszula roz.80 raz noszona
9. bezrękawnik roz.80-86
 
Ja mam masę ślicznych ciuszków po mojej córci. Same firmóweczki, jeśli sa zainteresowane to mogę porobić fotki bo w swoim otoczeniu nie mam komu odsprzedać. Rozmiarówka od urodzenia do prawie 1,5 roczku:tak:
 
sarka wklejaj :-) moze cosik wpadnie w oko ... z tym ze ja jak juz to moge kupic dopiero jak przejrzę ciuszki od koleżanki. A te najmniejsze ciuszki to z jakiej pory roku masz bo jak typowo zimowe to moze na jakies sie skuszę
 
reklama
Do góry