reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Tak myślałam :/ No trudno jak przyjdą zrobię wspólną fotkę.

Tak staram się zamawiać zestawy o wiele taniej wychodzi ;)
Za ten co wkleiłam dałam 100 zł ;)
 
reklama
Lili ten bodziak w kwiatki cudny! Ja zrobiłam zdjęcia swojej kolekcji.


Czapeczki, śliniaki, niedrapki
DSCN1262.jpgDSCN1263.jpg

na 56
56-bodziak.jpg56-kaftaniki.jpg56.jpg

na 62
62-bodziaki.jpg62-kafaniki.jpg62-spiochy.jpg

i kilka pojedynczych sztuk z rozmiaru 68-74-86
68-74-86.jpg

Na razie mamy tyle :)
 

Załączniki

  • tCj8n.jpg
    tCj8n.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Vivienne ale masz piękne rzeczy, chyba wszystkie nowiutkie ?

Ja aż tak strasznie nie zaszalałam ;)
Kupiłam raz tu z forum ciuszki, teraz te z allegro zamówiłam i zaraz będę przeglądać bo mam od koleżanki.
Wszystko to używane i naprawdę taniutkie.
Ale na tym kończę, później przepatrzę wszystko spiszę i dokupię co będzie brakować z mojej listy ;-)
 
Tak, wszystko nowe, pod Radomiem jest hurtownia tych ciuszków GAMEX - konfekcja dziecięca | odzież dziecięca Radom, ciocia moja ma tam kogoś, kto jej odkłada rzeczy ze skazą po taniości, więc większość tych rzeczy ma jakąś nitkę wszytą dodatkowo, plamkę, maleńką dziureczkę itp. (w wielu przypadkach nie wiem co było nie tak, bo nic nie widać :-D) Szczerze mówiąc nie wiem ile na to wszystko wydała ale zbierała już od dawna, jeszcze przed naszym ślubem ;-) Strasznie się cieszę że to mam i że za darmo, ale z drugiej strony nie mam radości z buszowania po sklepach ;) Z trzeciej strony jeszcze tyle rzeczy trzeba będzie Maleństwu kupić i ciuszki większe potem także jeszcze będę mieć co robić ;)

Też właśnie robiłam spis przy okazji ogarniania co mam, muszę przemyśleć co brakuje i pozostaje mieć nadzieję że moja Mała naprawdę będzie mała i wystartuje od rozmiaru 56 a nie 62 :-D
 
ale z drugiej strony nie mam radości z buszowania po sklepach ;)
ja nie wiem czy to takie radosne bo ceny ciuszków to jakaś pomyłka :no:
Ja kupię chyba większą część używanych choć przy niektórych rzeczach to nawet nie widać jak nówki wyglądają :D Zwłaszcza że tam w domu nikt mi patrzeć nie będzie w czym maluch jest.
A komplety na wyjścia to trzeba jakieś sprawić wiadomo coś tam dziadki obiecują ale jeszcze nic nie kupili to nie wiem jak to będzie ;-)
 
Fakt, ceny za ciuszki dziecięce są z kosmosu :angry: gdybym tych ciuchów nie miała to też bym szukała używek. Po chrześnicy męża mego też mamy mieć jakieś ciuchy, podobno (na razie tylko gadają, zobaczymy jak przyjdzie co do czego).
I tak miałam frajdę przebierając te sterty :-D
 
No ja w przyszłym tygodniu ide do mojej koleżanki przejrzeć ciuszki ... ona akurat ubierała ślicznie swoją córeczke wiec musze troszke kasy naszykować...ale dogadam sie z nią i bede jej płaciła na raty bo ma tego az 3 kartony heheh ... a znając mnie pewnie wezme wszystko .

Musze Alanowe rzeczy przejrzeć i te uniwersalne zostawić a te typowo chłopięce sprzedać ... zawsze to jakaś kasa wleci dla ciuszki na Ole i nowe ciuszki dla czorta.
 
reklama
Do góry