reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

reklama
Nie wiem, nie mam na razie ani fotelika ani auta, póki co spodziewam się powrotu taksówką :p
Mój będzie próbował 10 września zdać prawko, jeśli się nie uda to do grudnia ma trochę czasu na kolejne próby, potem by trzeba było pomyśleć o środku lokomocji.
 
vivienne podejrzewam ża taksiarz tez Was na "rekach" bez fotelika nie zabierze - on jako kierowaca odpowiada za pasażerów i w razie kontroli płaci mandat za brak fotelika. Także nawet jak taksówka to musisz mieć fotelik chociazby pożyczony:)
P.S - przyszła dziś gondolka X-landera pomijam fakt że cuna:pP ale o to co pytalas - zmierzyłam i ma 73 cm - na moje jest całkiem spora i wystarczająca:tak: większa jak w Quinny

Dużo juz macie tych rzeczy no ale sporo z Was rodzi w listopadzie więc zbierajcie zbierajcie:))
 
Dzięki Sarka, taksówkami też się raczej nie poruszam, więc nie znam zwyczajów, jakoś nie przypominam sobie widoku fotelika w taryfie, a cholera pożyczyć też nie mam skąd :dry: Pozostaje mojemu mężu się sprężyć i zdać do listopada, kupić autko i całą tą resztę ;)

Coraz mocniej myślę nad tym x-landerem, tylko cena mnie powstrzymuje jeszcze, ale jak mam dać tysiaka za coś co mi zaraz padnie to też dobrze nie jest :dry:
 
reklama
viv poszukaj uzywki - pisalam że to solidne wózki więc naprawdę można kupić wózek w super stanie i taniej:) Jest tego trochę na all. Moja gondolka też niby użwyana a wstanie idealnym zafoliowana niemal fabrycznie nawet nie moge doszukac sie sladów użytkowania:)
 
Do góry