reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Dokonałam dzisiaj pierwszych zakupów na ebayu. Na jednej aukcji kupiłam 9 pajacyków 0-3 za £11.50 a na drugiej 40 szt. rzeczy 0-3, w tym: 9 pajaców,7 spodenek ze stopkami, 6 koszulek, 15 body, 3 śliniaczki i kombinezon za £12.20. Także ma wyprawke gotową i jestem mega szczęśliwa:-)
 
reklama
Lil ja dzis ogarne te ciuszki obiecuję i najdalej jutro je Ci na fotkach prześlę:) bo week mialam zabiegany i nie było jak:/

Ja sie wyprawką na poważnie to tak od pazdziernika zajmę czyli mw od 30 tyg:) ale jestem pelna podziwu że macie juz podkłady poporodowe:-D
 
sarka widze,ze ty z wyprawka tak jak ja..czyli jeszcze daleko w polu :-D
ja tez dopiero zaczynam szykowac wszystko od pazdziernika,jakos nie czuje potrzeby,aby zaczac szybciej :no:
z moja dwojka zaczelam 1.5-2 mies.przed terminem i bylo OK,teraz tez tak zrobie ;-)
na razie co mam ,to minimalna ilosc ubranek +3kombinezony,ktore dostalam od znajomych :tak:
 
Ja muszę właśnie jakiś kombinezonik upatrzyć, bo nie mam od kogo wziąć. A jeszcze mam takie butki :-D
DSCN1273.jpg te fioletowe są kożuszkiem ocieplone, może się kiedyś Maryś załapie, choć prędzej na te "elfie" jak je nazywam, do wózeczka, bo do biegania to chyba za miękkie.

Fakt, podkłady i gatki poporodowe jedno- i wielorazowe też mam, ale kupowałam głównie dlatego, żeby dopełnić zamówienie na doz.pl ;) Prędzej czy później się przydadzą. Dla siebie mam też koszulę do karmienia i szlafroczek, będą do szpitala w sam raz i jeszcze jedną koszulę zamówiłam na allegro.

Czekam na odzew od babeczki co nam miała łóżeczko dać, pewnie w ciągu dwóch tygodni się dowiem czy będzie.
 
Ja też nie zamierzam kupować narazie jeszcze :-)
Październik-listopad-grudzień. Wtedy będziemy się zaopatrywać :-)
Zresztą pokój Dzieci jest jeszcze zagracony więc to nie ma sensu :-p
 
Laski a ja dostałam rzeczy które leżały w kartonach, trochę to czuć.
Jak myślicie wyprać teraz w zwykłym proszku potem dziecięcym ?
 
reklama
Do góry