reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

My wybraliśmy Lenka. Chciałam Zosia ale mężowi średnio się spodobało, a Lenka podoba się obojgu się po problemie. Dla chłopca faktycznie trudniej, ale Mikołaj i Leon ładnie, mi jeszcze podoba się Antoś i Kubuś.
 
reklama
Nieeee. Mnie też Joahim nie leży.
Za to przyszedł mi do głowy wczoraj Alan, to on nie chce słyszeć nawet. Ehhh....

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pol osiedla ma na imie Alan. To pomyślcie sobie jaka mnie kurwica bierZe. Jak mówię jak moj syn.sie bd naZywał. Stare ciotki mi pieprza a ich wnuczki same maja imiona zahary. Kastiel itd ale jak ja mowie ze.moj syn bd Dorian to mi pier...

Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka mądrych masz chlopakow :) mi sie bardzo podoba Antek lub Tymek- Tymon- a mężowi nie ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
sancia - wszystkim nie dogodzisz. Mnie też wkurw bierze jak osoby postronne wypowiada się , ale nie na zasadzie " nie podoba mi się" tylko " oooo boże tylko nie to, okropne nie"....... bo już ciśnienie mi skaczę .... i zawsze doprowadzają mnie do tego bym z ich wyborów szydziła :( ...
 
Pytam sie mojego syna czy Kuba czy Antek to on ciagle Antek. U nas jakoś stanęło z wyborem imienia. Wtedy wiedziałam odrazu, a teraz hmmm....moze i u nas bedzie Antek [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U nas puki co brak pomysłu. Ma być druga dziewczynka ponoć a tu jakoś imiona mi nie podchodzą puki co[emoji6]
Gdyby był chłopak to byłby wlasnie Teodor wiec rozumiem zachwyt nad tym imieniem. Basia miała być chłopcem - Antosiem te 6 lat temu dzisiaj by to imię odpadło z uwagi na jego popularność zupełnie jak Jasie, Franki, Stasie, Zosie, Julki, Amelko których w piaskownicy po kilka niestety:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas mąż upiera się przy Biance, jak tłumaczy jest delikatne i idealne dla takiej kruszynki ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry