reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

reklama
U nas też chyba ustalone, bo starsza siostra nie pozwala zmieniac[emoji14]Anitka bardzo się przyjela[emoji14]

Jestem w 30 tygodniu ciąży [emoji173]
 
No i stało się.. :(zapytalam go czy możemy porozmawiać o imieniu juz.. obawiałam się że nie zechce Dawida a ja tak bardzo chciałam :(.. powiedział że nie ma takiej opcji..pytam to jakie chce.. Aleksander :( .. tak samo się uparł jak ja .. zakonczylam temat szybciej niż zaczęłam tak się wkurzylam :(

jestem w 31 tyg, będzie syn :) , Tp 11.11
 
Iza spokojnie dacie radę dojść do porozumienia:) Mi Olek sie podoba ;)

Ja mam problem i jakoś nic mi nie pasuje a co z moim gadam to kończy sie na śmiechu i jakiś imionach fantazy, przoduje Kopenhaga, bo jak gin zarządził leżenie to mieliśmy tam jechać i do Legolandu i koniec koncu pojechali tylko w dwójkę tatuś z córeczka a mnie zostawili :p i mój sie ciagle śmieje jak nasza Kopenhaga ;) A jak przychodzi do rozmowy to nic nam nie pasuje i znów biedna Mała kończy dzien jako Kopenhaga :) Taki humor sytuacyjny [emoji23][emoji16][emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas będzie Vincent córki juz tak z brzuchem rozmawiają miał być Sławek, dzieci chciały Michałka, ale koniec końców będzie Vini
 
Dziewczyny takie male info apropo imienia Amelia. Moja kolezanka spodziewa sie corki, pierwotnie miala dac jej na imie wlasnie Amelia, ale moj M nagle : jak mozesz nazwac dziecko imieniem co oznacza w medycynie "kadlubka", a w najlepszym razie osobe bez konczyny. Mi tez zawsze podobalo mi sie to imie..

Ale nie kazdemu musi sie jednakowo kojarzyc oczywiscie:)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katusia a Ty mieszkasz w Pl? Kiedyś czytałam jakis tam artykuł i ze mogą odmówić zarejestrowania imienia przez V bo to "nie po polskiemu"... Nie Victoria, tylko Wiktoria, nie Max tylko Maks, z Vincentem to samo... Wincenty.


Jestem w 29tc, będzie syn[emoji7] TP29.11.2016[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Vincent bardzo ładnie - przy 2 synku braliśmy taka opcje pod rozwagę bo tak na imię miał starszego kolega z przedszkola ale koniec końców mąż jednak nie chciał

Na rocznicę ślubu kupiłam mężowi spinki do mankietów z imionami dzieci, imię wiec jest już"klepnięte" :-)
Z urzędnikiem mąż się będzie użerał... Bardziej obawiam sie księdza, ale młodszą córkę Wiwinę ochrzcił nam bez problemów gdy mu powiedzieliśmy że jest taka święta.
Poczekamy, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Netta, nie wiedziałam, ze sie tak pozmieniało. Teraz doczytałam i rzeczywiście, widzę ze bez problemu mozna nawet zagraniczne imiona dawać.


Jestem w 29tc, będzie syn[emoji7] TP29.11.2016[emoji4]
 
reklama
Już po krzyku.. w bólach rozstajemy się z imionami których tak chcieliśmy i zostaje imię po dziadkach ,bo mój ojciec tak ma i jego miał, czyli Krzysztof..ech smuteczek ..

jestem w 31 tyg, będzie syn :) , Tp 11.11
 
Do góry