reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

O łubinowej też słyszłam dużo pozytywów, ale chodzę już dłuższy czas do lekarki z Raciborskiej, więc sama rozumiesz:tak:

A do szkoły rodzenia idziesz? Wiem, że przy miom szpitalu jest i cena za 4 spotkania to 250 zł. W czwartek idę do mojej gin, to się dowiem czy w ogóle jest sens zapisywania się w miom przypadku (od 2 miesiąca leżakuję przymusowo w domu.

Pozdrawiam
 
reklama
Hej ciężaróweczki:-)

To i ja się dopiszę do waszego wątku. Marcóweczka z Sosnowca się kłania. Ja chcę rodzić na Raciborskiej, czy któras z was tez tam zamierza rodzić? Ja słyszłam bardzo dobre opinie o tym szpitalu, od moich znajomych.

Mam do was pytanko a propos usg 4d. Chciałam się na nie wybrac, no bo słyszłam, zę super przezycie no i pamiatka niesamowita, nooo ale zaczęłam dzwonic po katowickich klinikach i cena nie spada poniżej 300 zł! A jeszcze w grudniu 2008 znajomi robili to usg za 150 zł na Żelaznej. teraz robią razem z połówkowym 2d (200zł) + to 4d. Nie wiecie gdzie można zrobic samo badanie nieco taniej? Połówkowe robi mi moja gin. wiec nie chcę płacić za badanie dwa razy.

Pozdrawiam

Hej madzia- Ja prawdopodobnie będę rodzić na Raciborskiej:-) i wybieram się do szkoły rodzenia. Chyba pisałyśmy już o tym na marcówkach:laugh2:
Ja chodzę na USG do Feminy: http://www.femina.katowice.pl/badanie-prenatalne-slask.php, USG 4D jest drogie, tam prywatnie kosztuje 250zł. Ja mam skierowanie z NFZ i tylko dopłacam do 4D 120zł. Idę 6 listopada, będzie to moje USG połówkowe. Chodzisz do lekarza prywatnie? Jeżeli państwowo, to może poproś swoją gin o takie skierowanie, trochę pieniążków można zaoszczędzić:tak:
 
No hejka:-)

Tak pisałyśmy, no to jednak Raciborska wybierasz, bo pamiętam,że sie wahałaś moniat;-)

Ja bardzo bym chciała chodzić na te zajęcia, ale nie wiem czy uzyskam pozwolenie mojej gin, (szyjka mi się skróciła i miałam zalecone leżenie) pojutrze idę na wizytę wiec się wszystkiego dowiem.

ja mam notatki z tej szkoły, od znajomej. Chcesz to przez priva ci wyslę, chyba tak można?

A do lekarki chodzę prywatnie no i raczej nie uzyskam od niej takiego skierowania na bad połówkowe i 4d, bo ona sama robi połówkowe:-( ale zapytam.
 
O łubinowej też słyszłam dużo pozytywów, ale chodzę już dłuższy czas do lekarki z Raciborskiej, więc sama rozumiesz:tak:

A do szkoły rodzenia idziesz? Wiem, że przy miom szpitalu jest i cena za 4 spotkania to 250 zł. W czwartek idę do mojej gin, to się dowiem czy w ogóle jest sens zapisywania się w miom przypadku (od 2 miesiąca leżakuję przymusowo w domu.

Pozdrawiam
Dzis jade na USG, chce wlasnie wypytac o szkołę rodzenia, mysle ze na Łubinowej powinna jakas byc.
Przkro mi ze musisz sie oszczedzac, mam nadzieje ze to nic powaznego :tak:
 
Raciborskiej jestem już raczej pewna. O szkołe rodzenia też muszę już popytać, niewiem z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisywać. Planuję iść w styczniu.

Prześlij mi te notatki jeśli możesz:-)
 
Ostatnia edycja:
Jestem :-)Z maluszkiem wszystko ok, rsnie zdrowo i strasznie sie
wierci wiec nie dalismy rady podejrzec co tam skrywa miedzy nozkami :-( |Za 2 tyg mam prenatalne i usg 3d wiec mysle ze juz wtedy powinnismy wiedziec :-) No ale najwazniejsze ze z dzidziusiem w porządku :tak:
Szpital na Łubinowej robi wrazenie, tak powinny wygladac wszystkie szpitale :tak:
O szkołe rodzenia pytalam, prowadzi ją jedna polozna, ale akurat byla przy [porodzie wiec nie mialam okazji z nia porozmawiac. Dostalam nr telefonu, zadzwonie i wypytam co i jak .​
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było... zresztą pewnie mało kto mnie pamięta bo jak byłam to dość krótko... niestety nie miałam dostępu do neta... poza tym przeprowadzaliśmy się i czasu też nie miałam.... obecnie mieszkam w Żarkach Letnisko i pilnie poszukuję dziewczyn z okolic a najlepiej z Myszkowa... najprawdopodobniej tam bedę rodzić i jak najszybciej muszę znaleźć lekarza.... a niestety nie znam tu jeszcze nikogo.... a na forach mało co piszą.... jeśli któraś z was ma jakieś dane na ten temat albo znajome z tych okolic byłabym bardzo wdzięczna za info...
 
reklama
Aguś super,że wszystko ok:-) Ale wstydzioszek z twojego maluszka! Moja mała pokazała nam co ma, a raczej czego nie ma między nogami juz w 15 tyg, a później nieskrepowana prezentowała swoją jak to moja gin określiła "Pisię" w 18 tyg:-D

Lisi noo ja niestety ci nie pomogę.
 
Do góry