reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

Cześć dziewczyny, jesteśmy w domu już od niedzieli, ale cięzko się nam było ogarnąć - bo w poniedziałek wyskoczył mi półpasiec i wszystko się pokiełbasiło...

W kazdym razie - Agatka przyszła na świat - 08.10.2009 r o godz. 10.20 przez planowane cesarskie cięcie. Jest bardzo grzeczna :-)
Odnośnie szpitala na Łubinowej - mogę tylko polecać. Różnica pomiędzy moim pobytem w szpitalu państwowym z Zuzką i teraz jest OGROMNA - ale oczywiście - najlepiej w domu :-)
Teraz ja walcze z wirusem, podaję małej mleko modyfikowane, odciagam pokarm i mam nadzieje wrócić do karmienia od poniedziałku...
a tymczasem przedstawiam Wam mojego drugiego szkraba:

YouTube - Agatka - godz. 10.30 - 8.10.2009 r.
Jejku jest przecudna!!! Gratuluje !!!
W miare mozliwości i w wolnej chwili bardzo prosze o malutką relacje z pobytu
na łubinowej bo bede tam rodzic w marcu :) z góry dziękuję i pozdrawiam :-)



 
reklama
Rzeczywiście coś nam rozmowa przestała się kleić:confused2:
Wiele ciężarówek się zameldowało i na tym koniec:eek:

AGUS- To jednak zdecydowałaś się na Łubinową?

Tami- niestety ja Ci nie pomogę, niestety nie wiem nic na temat szpitala w Tychach. A na pod-forum "Złota Lista" sprawdzałaś, ja o szpitalu w którym chcę rodzić właśnie tam najwięcej się dowiedziałam. Dziewczyny bardzo chętnie odpowiadały na wszystkie moje pytania:tak:
 
Rzeczywiście coś nam rozmowa przestała się kleić:confused2:
Wiele ciężarówek się zameldowało i na tym koniec:eek:

AGUS- To jednak zdecydowałaś się na Łubinową?

Tami- niestety ja Ci nie pomogę, niestety nie wiem nic na temat szpitala w Tychach. A na pod-forum "Złota Lista" sprawdzałaś, ja o szpitalu w którym chcę rodzić właśnie tam najwięcej się dowiedziałam. Dziewczyny bardzo chętnie odpowiadały na wszystkie moje pytania:tak:
Hej Monia!
Tak, rozmawiałam z moim ginem, który tam pracuje. Pytałam, czy jest szansa, zeby tam rodzić, powiedział, ze pierwszenstwo maja pacjentki, ktore chodzą tam
na wizyty, bo generalnie kobiety walą tam drzwiami i oknami i cięzko jest.
|No i po konsultacjach z męzem zdecydowalismy ze od nastepnej wizyty bedziemy jezdzic na łubinową, wtedy poród na 100 %. We wtorek jedziemy na 1 wizytę, ciekawa juz jestem jak tam jest.
 
Hej, ja jutro mam skierowanie do szpitala, ze względu na nadciśnienie, nie chce mnie już dłużej trzymać w domu ( wczoraj masakra 155/110 po lekach ), mam nadzieję, że mnie jeszcze przed cesarką puści do domu :-( bo 4 tygodnie w szpitalu i potem jeszcze 4 dni to dramat. A najważniejsze, że się czuję bardzo dobrze, w końcu nic mi nie jest, tylko żebra poobijane przez Błażeja :-) ale poza tym wszytko ok. Postaram się do wieczora jeszcze odezwać, jutro o 6.30 wyjazd z domku :-:)-(
 
reklama
Hej, ja jutro mam skierowanie do szpitala, ze względu na nadciśnienie, nie chce mnie już dłużej trzymać w domu ( wczoraj masakra 155/110 po lekach ), mam nadzieję, że mnie jeszcze przed cesarką puści do domu :-( bo 4 tygodnie w szpitalu i potem jeszcze 4 dni to dramat. A najważniejsze, że się czuję bardzo dobrze, w końcu nic mi nie jest, tylko żebra poobijane przez Błażeja :-) ale poza tym wszytko ok. Postaram się do wieczora jeszcze odezwać, jutro o 6.30 wyjazd z domku :-:)-(

Ojoj to nieciekawie!!:-( Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze !!
trzymam kciuki i duzo zdrówka Ci zycze!!! i twojemu malenstwu równiez oczywiscie!!:tak:
 
Do góry