reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja bardziej odliczam kazda minute do dnia kiedy poczuje sie lepiej psychicznie 😊 wtedy bede odliczac dni do porodu tak w 38-39 tyg bym mogla urodzic obecnie jestem w 33 tygodniu. Pozdrowionka dziewczyny 3majmy sie dzielnie 💪
 
ja już nie wiem co robić żeby nie zwariowac. Mam od paru dni tak koszmarne wzdęcia brzucha że naprawde momentami wydaje mi sie ze albo zwariuje albo zemdleje :( Wydawac by sie mogło ze taka błaha rzecz jak wzdęcia ale mnie rpzy moim jelicie drazliwym nasililo sie to wielokrotnie i uwieerzcie wole juz nudnosci całodzienne bo ten bol zagazowanegobrzucha juz mnie wykancza :( I nic nie chce pomoc. Juz tak uwazam z jedzeniem ze to chyba musi byc na tle nerwowym :( biore ciepłe kąpiele, espumisan, duzo pije, nic nie pomaga. Maz chcial mi kupic jakas herbatke na wzdecia dla ciezarnych, w aptece babka sie chyba wystraszyla ze to sam poczatek i nic nie dała, trzeba sie kontaktowac z lekarzem a ona tyko dała miete i espumisan :( Ja pierdziele ilez to mozna wytrzymac gdy tak czujesz jakby ci jelita peknac miały
 
Hej. Mam od jutra zacząć brać paroxetyne 20mg. Bierze badz brala ktoras w ciazy? Inne z ssri bardzo zle na mnie wplywaja wiec psychiatra zaproponowal te. Twierdzi iz moge je brac, dzidziusiowi nic nie bedzie (jestem w 19 tygodniu) no i generalnie zebym sie nie przejmowala...ale szczerze mowiac to sie boje...jednak wiem ze nie jestem w stanie juz dluzej bez lekow funkcjonowac. Recepte mialam wykupic 2 tygodnie temu ale zwlekalam bo sie balam jednak nie mam wyjscia...
Miałam podobnie lekarz wystawił mi receptę miesiąc temu a ja dopiero od tyg biorę leki. Obecnie biorę zoloft i tez bardzo się bałam o maluszka, ale lekarz mnie uspokoił
 
Miałam podobnie lekarz wystawił mi receptę miesiąc temu a ja dopiero od tyg biorę leki. Obecnie biorę zoloft i tez bardzo się bałam o maluszka, ale lekarz mnie uspokoił
Ja juz ponad 3miesiace biore Asertin i za duzej poprawy nie widze zz😕a niedlugo bede musiala odstawic lub zmiejszyc dawke. Zamiennik Zoloftu to Asertin tak?? Jaka dawke Zoloftu bierzesz??
 
Jejku jak ja bym chciała coś wziąć żeby choć przez 2-3 dni poczuć się lepiej :(
Jejku jak ja Cię rozumiem :(
podziwiam, że wytrzymałyście już tyle czasu. Jak ja sobie pomyslę że to dopiero 5 tydzień to... masakra jkas!! jak j to wytrzymam? jak mam wrażenie jakbym juz wiedziała i meczyła się od miesiecy !!
 
Jejku jak ja Cię rozumiem :(
podziwiam, że wytrzymałyście już tyle czasu. Jak ja sobie pomyslę że to dopiero 5 tydzień to... masakra jkas!! jak j to wytrzymam? jak mam wrażenie jakbym juz wiedziała i meczyła się od miesiecy !!
U mnie było w miarę stabilnie do 27 tc.. Od 28 się zaczęło no ale jeszcze 3 tygodnie
 
reklama
U mnie od poczatku bylo niestety fatalnie😖 i jakos przetrzymalam jutro zaczynam 34 tydzien ...i dalej daje rade bo musze😊wiec i Ty dasz zoobaczysz.... powoli z dnia na dzien ... a moze Tobie pozniej to przejdzie i poczujesz sie lepiej ... nigdy nic nie wiadomo .... trzeba byc silnym i wierzyc ze nic nam sie nie stanie...!!!!!!
 
Do góry