reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Przeryczany cały dzień. Co wizyta to inna katastrofa. Miałam mieć wyjęty pessar, ale nie udało się, bo jestem beznadziejnie zbudowana. Boli niemożliwie. Kolejna próba już w szpitalu. Chcę się obudzić na początku kwietnia z dzieckiem obok i wymazaną pamięcią...
Dziewczyny, jeśli nerwica to jedyne, co wam dolega w ciąży, to możecie się nazwać prawdziwymi szczęściarami...
 
reklama
Ja też zwiekszylam dawke. Teraz biorę 50 mg czyli 1 tabletkę. Mam nadzieję że pomoże
ja od 50 zaczynałam....i chwilę było dobrze i znowu ataki....i mi zwiększa dawkę pani doktor
zwiększam teraz o 25 choć kazała o 50, ale boje się że będę miała tydzień z życia wyjęty.....
 
ja od 50 zaczynałam....i chwilę było dobrze i znowu ataki....i mi zwiększa dawkę pani doktor
zwiększam teraz o 25 choć kazała o 50, ale boje się że będę miała tydzień z życia wyjęty.....
Sądzę że dobrze robisz zwiększając tylko o 25. Będą mniejsze te objawy.
Chyba jesteśmy próbnie w ciąży? Ja 27+2
 
reklama
Do góry