reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczynki. Jak wam mija ta piękna niedziela? Ja teraz zaleglam na chwilę po obiedzie i takich tam. Dzieciaki wygonilam na pole to mam chwilę spokoju.
Mój mąż dzisiaj przed południem wyjechał, będzie za dwa tygodnie. Powiem wam że o dziwo dobrze to zniosłam. Może tabletki pomagają...
 
reklama
U nas dzisiaj tak sobie obudziłam się po 3 i dopóki nie zaczęło switac nie usnęłam teraz mam lekki niepokój zobaczymy jak będzie dalej
 
Ja jestem po ip. W nocy myslalam, ze sacza mi sie wody. Oczywiscie zaczelam prawie beczec, strach okropny. Bol, skrurcze... Poczekalismy do rana i tak okazalo sie, ze to nie bylo to. Wiec kazali jechac do domu. Zwariuje do konca. Niech sie zaczyna albo czeka bez ekscesow na termin.
Do teraz sie tak dzieje jakbym sikala sobie w majty nie wiem co to jest. Dziecko tak uciska czy wtf ;/
 
Ja jestem po ip. W nocy myslalam, ze sacza mi sie wody. Oczywiscie zaczelam prawie beczec, strach okropny. Bol, skrurcze... Poczekalismy do rana i tak okazalo sie, ze to nie bylo to. Wiec kazali jechac do domu. Zwariuje do konca. Niech sie zaczyna albo czeka bez ekscesow na termin.
Do teraz sie tak dzieje jakbym sikala sobie w majty nie wiem co to jest. Dziecko tak uciska czy wtf ;/

może tak być. Czytałam, że to często się zdarza, że to po prostu mocz i nawet nie czujesz

Spokojnie i nie panikuj. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie
 
Ja jestem po ip. W nocy myslalam, ze sacza mi sie wody. Oczywiscie zaczelam prawie beczec, strach okropny. Bol, skrurcze... Poczekalismy do rana i tak okazalo sie, ze to nie bylo to. Wiec kazali jechac do domu. Zwariuje do konca. Niech sie zaczyna albo czeka bez ekscesow na termin.
Do teraz sie tak dzieje jakbym sikala sobie w majty nie wiem co to jest. Dziecko tak uciska czy wtf ;/
A może pomalutku Sącza ci się wody?
 
reklama
Do góry