reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

To musialam duzo czytac na ten temat.

Kiedys uprawialam duzo sportu. Później przestałam wylazic z domu. Wiem jak dziala organizm i duzo tych naszych jazd da sie wytlumaczyc. Ja znowu na strach reaguje sraczka. To juz chyba wole tetno wysokie :p
Tak jak Ci wcześniej pisalam, uczucie mdlenia i wysoki puls. To sie ani dupy ani kupy nie trzyma. Dlatego pewnego dnia puknelam sie w czolo i poszlam przekopac ogrodek. Ogolnie jak sie zmecze to lepiej spie i ataki sa slabsze. W ciąży basen jest super

Po lekach przytylam chyba z 20kg. Brak ruchu plus psychotropy to dopiero dla mojego ciala byla tragedia. Zreszta zostalo do dzisiaj...
 
reklama
Przeciez przy wysilku fizycznym puls dochodzi do 200 i nikt ze zdrowym sercem nie umiera. Maxymalny liczy sie 220-wiek. Wiec miescisz sie :D bo stres, strach to wysilek dla organizmu.

A tak wgl nie mierz tego. Bo po co. Jakby cos bylo nie tak to juz bys dawno padla. A zyjesz i to jeszcze za 2 :D wgl w ciazy przybywa bardzo duzo krwi i stad uklad krazenia pracuje bardziej, stad czasem nam slabo, tetno przyspiesza itp.
Nawet to sapanie po schodach jest po to zeby sie organizm dotlenil. Nasze organizmy sa bardzo madre, a wszystkie objawy leca od glowy. Pomysl, ze wymyslasz to sobie zacznij sie do siebie smiac i pluc nerwicy w twarz. Ona wtedy ucieka, najpierw na chwile potem na dluzej.

Ja zycze nam wszystkim zeby odeszlo na zawsze, bo do mnie tez wraca, ale wtedy sobie tak wlasnie tlumacze jak wyzej.

spróbuję zrobić jak mówisz zamiast panikować...nie mam wyjścia
 
Kiedys uprawialam duzo sportu. Później przestałam wylazic z domu. Wiem jak dziala organizm i duzo tych naszych jazd da sie wytlumaczyc. Ja znowu na strach reaguje sraczka. To juz chyba wole tetno wysokie :p
Tak jak Ci wcześniej pisalam, uczucie mdlenia i wysoki puls. To sie ani dupy ani kupy nie trzyma. Dlatego pewnego dnia puknelam sie w czolo i poszlam przekopac ogrodek. Ogolnie jak sie zmecze to lepiej spie i ataki sa slabsze. W ciąży basen jest super

Po lekach przytylam chyba z 20kg. Brak ruchu plus psychotropy to dopiero dla mojego ciala byla tragedia. Zreszta zostalo do dzisiaj...
 
Tez zawsze wysilek fizyczny super na moja nerwice dzialal, niestety nie moge zadnego wysilku,bo plamilam w 19 tyg i musze uwazac spaceru, sklepow, po schodach uwazac, takze 4 sciany mi zostaly i moja nerwica ...
 
Nastąpił przełom, po raz pierwszy pomogła mi hydro, albo to zbieg okoliczności, bo już byłam kompletnie wyczerpana i sama z siebie padłam. A już cieszyłam się, że może histerię mam za sobą... :(
 
Nie chodzilam, bo mialam wrazenie ze taka osoba mnie nie rozumie. To trzeba przezyc.
Ja byłam raz. Usłyszałam od terapeuty że wiem więcej niż ona ;) moje poczucie bezpieczeństwa spadło do 0 wobec niej i już nie poszłam :) polecam książkę Jak pokonałem nerwicę. Wszystko w naszych głowach.
 
reklama
Do góry