reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Super. Jak się Ola czujesz?
Wiesz co teraz aktualnie jestem na tygodniowym zwolnieniu bo mnie mocno zaczęły dręczyć te mdłości i zgaga, właściwie od rana do wieczora. Wymiotowałam tez w pracy, wiec stwierdzilam ze chce kilka dni odpocząć. No i spać mi się chce. Poza tym jest ok :)
 
Wiesz co teraz aktualnie jestem na tygodniowym zwolnieniu bo mnie mocno zaczęły dręczyć te mdłości i zgaga, właściwie od rana do wieczora. Wymiotowałam tez w pracy, wiec stwierdzilam ze chce kilka dni odpocząć. No i spać mi się chce. Poza tym jest ok :)
Ja w 1 ciąży nie doczekałam się serduszka u zarodka, teraz na szczęście tak i w ciągu tygodnia urósł z 4 mm do 11 wiec staram się być dobrej myśli :) wiadomo ze te mdłości są uciążliwe ale to znaczy ze cos tam się dzieje wiec trochę mnie to uspokaja
 
Ja też mam mdłości. Jestem na zwolnieniu od 4 tygodnia bo mnie bolał brzuch. Biorę duphaston żeby zarodek się dobrze zagniezdzil. W 6 tyg już było serduszko dzisiaj się trochę martwie bo mniej mnie bolą piersi tylko trochę a ponoć muszą boleć to znaczy że z malcem wszystko ok. Mam nadzieję że wszystko jest ok wizytę mam 20 u ginekologa.
 
Dziewczyny jak mnie wkur... Lekarze !! Miałam wczoraj drugie łyżeczkowanie macicy i lekarze stwierdzili, że sama jestem SB winna bo po pierwsze chciałam CC n zadanie... A po drugie nie karmię piersią .. oczywiście mężczyźnie nie żebym była feministka ale ja przez nich poczułam się jak śmieć płakałam jka nie wiem aż wzięłam afobam przed zabiegiem a jem leki naprawdę raz na ruski rok i ścięło mnie z nóg zasnęłam tam i przynajmniej się nie stresowałam przed zabiegiem który odbył się dopiero po 3 godzinach masakra jakaś a nie karmię bo miesiąc walczyłam aby zwiększyć laktację i nie udało się naprawdę było mi tak smutno nie wyobrażacie SB jak to wyglądało. Przyszłam do szpitala a tam ta zimna sala zbaeigiwa 4 chłopów wziernik ogromny mi wsadzili i komentowali i głupie uśmieszki, że CC z wskazań psychiatryczbbych itp :( tak się zestresowałam że babeczka nie umiała mi wenflona wbić i pobrać krwi bo nie chciała spływać 3 razy mnie kłuła a krew musiała wyciskać dramat... A jak A tydz na kontroli okaże się, że dalej coś tam mam to się załamie :(
Roza naprawdę nie wiem co napisać oprócz tego że jest mi ogromnie przykro. W głowie mi się nie mieści że lekarze tak ci powiedzieli. Najbardziej mnie wkurzają ginekolodzy faceci zwłaszcza jeżeli chodzi o poród sn. Co oni kuźwa o tym wiedzą? O tym bólu i całej reszcie? Ja też w sumie będę mieć CC na życzenie inobym na takich patafianow nie trafiła
 
Ja w 1 ciąży nie doczekałam się serduszka u zarodka, teraz na szczęście tak i w ciągu tygodnia urósł z 4 mm do 11 wiec staram się być dobrej myśli :) wiadomo ze te mdłości są uciążliwe ale to znaczy ze cos tam się dzieje wiec trochę mnie to uspokaja
Mnie męczy zgaga i częste wizyty w toalecie ;)
 
Roza naprawdę nie wiem co napisać oprócz tego że jest mi ogromnie przykro. W głowie mi się nie mieści że lekarze tak ci powiedzieli. Najbardziej mnie wkurzają ginekolodzy faceci zwłaszcza jeżeli chodzi o poród sn. Co oni kuźwa o tym wiedzą? O tym bólu i całej reszcie? Ja też w sumie będę mieć CC na życzenie inobym na takich patafianow nie trafiła
Okropne jest to że lekarz może się tak zachować. Zresztą w ogóle człowiek:/
 
reklama
Do góry