reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny jak mnie wkur... Lekarze !! Miałam wczoraj drugie łyżeczkowanie macicy i lekarze stwierdzili, że sama jestem SB winna bo po pierwsze chciałam CC n zadanie... A po drugie nie karmię piersią .. oczywiście mężczyźnie nie żebym była feministka ale ja przez nich poczułam się jak śmieć płakałam jka nie wiem aż wzięłam afobam przed zabiegiem a jem leki naprawdę raz na ruski rok i ścięło mnie z nóg zasnęłam tam i przynajmniej się nie stresowałam przed zabiegiem który odbył się dopiero po 3 godzinach masakra jakaś a nie karmię bo miesiąc walczyłam aby zwiększyć laktację i nie udało się naprawdę było mi tak smutno nie wyobrażacie SB jak to wyglądało. Przyszłam do szpitala a tam ta zimna sala zbaeigiwa 4 chłopów wziernik ogromny mi wsadzili i komentowali i głupie uśmieszki, że CC z wskazań psychiatryczbbych itp :( tak się zestresowałam że babeczka nie umiała mi wenflona wbić i pobrać krwi bo nie chciała spływać 3 razy mnie kłuła a krew musiała wyciskać dramat... A jak A tydz na kontroli okaże się, że dalej coś tam mam to się załamie :(

nie do wiary.... po prostu nie wierzę,że lekarz może sie zachowywać tak nieprofesjonalnie. Złożyłabym na nich skargę. Co ich obchodzi z jakiego powodu miałaś cc. To w ogóle nie ich sprawa, niech się zajmą lepiej wykonaniem zabiegu jak należy. Tak samo to czy karmisz czy nie i dlaczego w ogóle nie jest ich sprawą. Nie maja prawa komentować.
Boże, jak porównam mojego lekarza do tego co czytam to jest naprawdę niemożliwe. To mój lekarz mi mówi, że jest ze mnie dumny, że przetrwałam ciąże, że zrobi tak, żebym czuła się jak najlepiej, że mam się niczym nie martwić, sam powiedział, że cesarka to najlepsze wyjście. Życzę kazdej z Was takiego lekarza, naprawdę

Róża złóż skargę bo to jest nie do pomyślenia
 
reklama
Do góry