reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny mi się znowu zaczęło , czuje się fatalnie , zaczęło się od sprzeczki z mężem nie przespałam całej nocy, musiałam tabletkę na sen dzisiaj wziaśc , znów mam lęki nie chce mi się z łóżka wstać, spać nie umiem , fatalnie się czuje
 
A ilena bierzesz sertraliny? Ja biore 100 mg kolo 3 tyg i powiem Wam ze bylo znosnie,ale od paru dni masakra,wczoraj wogole dostalam czegos ala okres ale nie wiem,w sumie krwawienie po porodzie mi us ta lo i pare razy juz krwawilam.ale nie wiem czy to okres czy co? W sumie wczoraj zaczelo leciec a dzisiaj juz brazowa wydzielina i. Nie wiem czy hormony szaleja czy co to? I sie zastanawiam jesli hormony np buzuja czy antydepresantywtedy dzialaja normalnie cY maja utrudnione dzialanie? Ja wczoraj i dzisiaj to normalnie jakbym jakas menopauze miala uderzenia goraca slabo apetyt taki se,a wgole pojwchalam do sklepu i mialam kupic trzy rzeczy i nie moglam sie skupic wo go le stanelam na srodku sklepu i nie wiedzialam co mam kupic......zero koncentracji......i straszne mysli od jakis trzech dni,czyli leki nie dzialaja? Sama nie wjemwiem co sietam dzieje. Wo go le umowilam sie na badanie krwi bo mialam anemia w ciazy i po porodzie a teraz ju nie biore lekow i sie zastanawiam co sie dzieje moze to anemia,jestem mega zmeczona ledwo zyje
 
A skończyło się cc dlatego że nie chciałaś współpracować czy z innych względow?
Współpracowałam bardzo dobrze, ale dziecku zanikało tętno przy skurczach partych, bo w ostatniej chwili obróciła się jakoś dziwnie i lekarze zdecydowali o nagłym cięciu w narkozie. Nawet położnej było przykro, bo mówiła, że świetnie mi szło. A dodam, że rodziłam bez znieczulenia.
 
reklama
A ilena bierzesz sertraliny? Ja biore 100 mg kolo 3 tyg i powiem Wam ze bylo znosnie,ale od paru dni masakra,wczoraj wogole dostalam czegos ala okres ale nie wiem,w sumie krwawienie po porodzie mi us ta lo i pare razy juz krwawilam.ale nie wiem czy to okres czy co? W sumie wczoraj zaczelo leciec a dzisiaj juz brazowa wydzielina i. Nie wiem czy hormony szaleja czy co to? I sie zastanawiam jesli hormony np buzuja czy antydepresantywtedy dzialaja normalnie cY maja utrudnione dzialanie? Ja wczoraj i dzisiaj to normalnie jakbym jakas menopauze miala uderzenia goraca slabo apetyt taki se,a wgole pojwchalam do sklepu i mialam kupic trzy rzeczy i nie moglam sie skupic wo go le stanelam na srodku sklepu i nie wiedzialam co mam kupic......zero koncentracji......i straszne mysli od jakis trzech dni,czyli leki nie dzialaja? Sama nie wjemwiem co sietam dzieje. Wo go le umowilam sie na badanie krwi bo mialam anemia w ciazy i po porodzie a teraz ju nie biore lekow i sie zastanawiam co sie dzieje moze to anemia,jestem mega zmeczona ledwo zyje

O kurczę... Mam dokładnie to samo. Czuję się jak debilka w sklepie dlatego mąż robi zakupy. Też zrobiłam badanie krwi, bo myślałam że anemia, ale wszystko super elegancko, a zmęczenie nadal jest mimo upływu 5 miesięcy. Lekarka powiedziała, że to może być nerwicowe. Staram się jakoś z tym radzić, ale kiepsko. Rano ciężko wstać. W nocy dziecko budzi. W dzień funkcjonuję na rezerwie. A nowe sytuacje z dzieckiem, w których nie wiem co zrobić bardzo mnie osłabiają. Kręci się w głowie i robi słabo, czasem zakłuje w brzuchu i w głowie. Może po prostu potrzeba jeszcze więcej czasu by dojść do siebie fizycznie i psychicznoe oswoić się z nową sytuacją. Pocieszam się, że za rok o tej porze będę czuła się lepiej.
 
Do góry