reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
U mnie kryzys dalej trwa...teraz pluje sobie w brodę ze nieregularnie brałam leki ...gdybym mogła cofnąć czas.
 
Jejku straszne scenariusze mi ta berwica wymyśla, mam nadzieję ze wieksza dawka sertraliny na mnie podziała,najgorszy jest strach ze tak juz bedzie zawsze.....
 
Jejku straszne scenariusze mi ta berwica wymyśla, mam nadzieję ze wieksza dawka sertraliny na mnie podziała,najgorszy jest strach ze tak juz bedzie zawsze.....
Przy zwiększaniu dawki to normalne że lęki mogą się nadilać. Szczególnie jeśli z 50 mg przeszłaś od razu do 100 mg, bez dawki pośredniej np. 75 mg przez tydzień.
 
reklama
Do góry