reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Macie może jakieś sposoby na wzdęcia w ciąży? Już od początku mnie męczą, żadne domowe sposoby nie działają, espumisan też... Ginekolog mówi że to norma w ciąży, psychiatra nawet stwierdziła że to od nerwicy może być...
 
Macie może jakieś sposoby na wzdęcia w ciąży? Już od początku mnie męczą, żadne domowe sposoby nie działają, espumisan też... Ginekolog mówi że to norma w ciąży, psychiatra nawet stwierdziła że to od nerwicy może być...
Ja nie pomoge, mi na szczescie nie dokuczaja. A jak tam dziewczyny ogolnie sie czujecie?
 
Hej dziewczyny. Ja juz pocarce. 15.04 o 23,30 miałam. Mały to wczesniaczek ale wazyl 2820. Dałam radę, czuje sie jak bym mega szczyt zdobyla. Dzisiejsza noc byla trudna bo adrenalina trzymała ale sie wyspalam. Dzis będzie pierwsza noc z malenstwem wiec trzymajcie kciuki. Wstałam 7 godz po cesarce, było trodno ale wszystko jest możliwe i trzeba mocno chciec. Dzis juz jest ok :-)
Gratuluję. Dużo dobrego dla Ciebie i dla maleństwa☺.
 
Hej dziewczyny gadalam z lekarzem go tu w anglii i chyba od jutra zaczne brac 100 sertraliny bo czuję że sobie nie radzę. Mam pytanie,nie pamietam czy juz o to pytalam. Czy przy zwiekszaniu dawki znowu ma sie horszy nastroj i skutki uboczne? Boję się,ze znowu będę miala skutki.uboczne
 
Hej dziewczyny gadalam z lekarzem go tu w anglii i chyba od jutra zaczne brac 100 sertraliny bo czuję że sobie nie radzę. Mam pytanie,nie pamietam czy juz o to pytalam. Czy przy zwiekszaniu dawki znowu ma sie horszy nastroj i skutki uboczne? Boję się,ze znowu będę miala skutki.uboczne
a bedziesz mogla nadal karmić?i czy z 50 na 100 masz od razu przejsc.Te skutki uboczne to pewnie kwestia indywidualna.Ja jak zwiększalam o 1/4tabl(12.5) to bylo w miare ok,ale jak o 25mg to masakra.poprobuj zwiększanie stopniowo.Po porodzie pogorszyło Ci się?
 
Tak pogorszyło się po porodzie,tak podejrzewałam,bo po pierwszym porodzie tez lęki wróciły. Tyle ze w pierwszej ciazy nie bralam lekow. Moge karmic przy takiej dawce.
 
reklama
Tak pogorszyło się po porodzie,tak podejrzewałam,bo po pierwszym porodzie tez lęki wróciły. Tyle ze w pierwszej ciazy nie bralam lekow. Moge karmic przy takiej dawce.
To fajnie,że możesz karmić.Duzo gorsze lęki masz niż w czasie ciąży?idzie w stronę depresji poporodowej?czy to nadal nerwica?brałaś przed ciążą też sertralinę?w jakiej dawce?
 
Do góry