reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A ja dziewczyny w szpitalu od czwartku. Mialam dzis wyjsc ale nagle na ktg malemu tetno spadlo, lekarze sie zlecieli, brzuchem potarmosili i juz ok. Jednak leżę ciagle pod ktg. Jak sie powtórzy to cesarka. Jak coś bylo nie tak myslalam tylko o dziecku głupie wkrety poszly precz.
Magda, trzymam kciuki, żeby mały się nie spieszył ale na wszelki wypadek powodzenia! Daj znać co u Ciebie.
 
reklama
Ja wczoraj miałam kiepski dzień co się trochę przełożyło na kiepska noc ale wspomoglam się relanium i dziś już jest lepiej.
A nie masz "zjazdu" po relanium? Ja jak wezme na noc, nastepny dzien mam wieksze lęki. Nie wiem, czy to takie wrażenie, bo po relanium poczuło się lepiej, a potem wraca się do lęków?
 
A nie masz "zjazdu" po relanium? Ja jak wezme na noc, nastepny dzien mam wieksze lęki. Nie wiem, czy to takie wrażenie, bo po relanium poczuło się lepiej, a potem wraca się do lęków?
Właśnie nie, jak wezmę relanium to jestem spokojna przez jakiś czas (jak wezme na noc to potem nastepny dzien tez jest nawet ok) bo to napięcie na chwilę że mnie schodzi ale mam też wyrzuty sumienia że mogłam sobie poradzić bez tego i dla dziecka byłoby lepiej. I od nowa się wszystko wkreca.
 
reklama
Wszystko ok. Dziecko ma 2120 g, jeśli będzie przybierać na wadze w tym samym tempie to powinna mieć ok 3500 g jeśli urodzi się w terminie. Wszystkie parametry, przepływy itp.w normie. Jestem zmęczona tym dzisiejszym dniem. Za dużo emocji.
 
Do góry