reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

a co to za lek?sertralina?
ApoSerta, Asentra,Asertin, Luxeta, Miravil, Sertagen, SertaHEXAL, tez biore eutyrox,ale endykynolog powiedział ze mozee byc podwyzszone przez antydepresanty,jak moge brac w ciazy,taka młoda a juz chora i kazał odstawic i wogole poczulam sie u niego jak czubek i stwierdziłąm niech mnie całuje w du...jak bym mogla to bym niebrała proste,wrrr za miesiac sprawdzm czy tsh spadłó po eutyroxie
 
reklama
A to ja tak samo wlasnie sie z ginekologiem umowilam heh. Problem w tym ze jak mam te gorsze dni to mierze obsesyjnie. Z reguly jest niskie, jak sie nakrece albo zdenerwuje potrafi skoczyc. Ci sie zdazaja tez takie wyskoki w domu?? Myślisz ze nie szkodzą dziecku ani nie doprowadza do jakis powiklan?
mi ciagle skacze ale nie jest tak straszne jak w pierwszej ciazy,w pierwszej juz chorowalam ale sie nieleczyłąm i była naprawde masakra160/90 przez pół ciazy bo ciagle stres synek urodził sei malutki i mowili ze to moglo byc przez cisnienie,teraz jest madrym i slicznym dzieekiem wiec bez stresu ;)
a co do lekow to sie nie znam bo tylko paroxetyna sie leczyłąm ale jej niewolno w ciazy wiec szukałąm alternatywy i przetrzasajac internet ten asertin jest czesto stosowany u kobiet w ciazy z depresja i poprosiłąm mojego psych zeby mi przepisał bo nic nie chciał dać chyba ze relanium ale ja niechcialam doraznie
 
ApoSerta, Asentra,Asertin, Luxeta, Miravil, Sertagen, SertaHEXAL, tez biore eutyrox,ale endykynolog powiedział ze mozee byc podwyzszone przez antydepresanty,jak moge brac w ciazy,taka młoda a juz chora i kazał odstawic i wogole poczulam sie u niego jak czubek i stwierdziłąm niech mnie całuje w du...jak bym mogla to bym niebrała proste,wrrr za miesiac sprawdzm czy tsh spadłó po eutyroxie
a widzisz ja dopiero biorę eutyrox od czasu ciąży.wcześniej brałam sertraline i miałam normalne tsh
 
mi ciagle skacze ale nie jest tak straszne jak w pierwszej ciazy,w pierwszej juz chorowalam ale sie nieleczyłąm i była naprawde masakra160/90 przez pół ciazy bo ciagle stres synek urodził sei malutki i mowili ze to moglo byc przez cisnienie,teraz jest madrym i slicznym dzieekiem wiec bez stresu ;)
a co do lekow to sie nie znam bo tylko paroxetyna sie leczyłąm ale jej niewolno w ciazy wiec szukałąm alternatywy i przetrzasajac internet ten asertin jest czesto stosowany u kobiet w ciazy z depresja i poprosiłąm mojego psych zeby mi przepisał bo nic nie chciał dać chyba ze relanium ale ja niechcialam doraznie
co lekarz to inna opinia.Moja kumpela calą ciąże na paroksetynie była nawet w czasie potodu i maluch żywy ogień.Jedyne co to był po porodzie ciągle spiacy ale to pewnie po kazdych antydepr.
 
mi ciagle skacze ale nie jest tak straszne jak w pierwszej ciazy,w pierwszej juz chorowalam ale sie nieleczyłąm i była naprawde masakra160/90 przez pół ciazy bo ciagle stres synek urodził sei malutki i mowili ze to moglo byc przez cisnienie,teraz jest madrym i slicznym dzieekiem wiec bez stresu ;)
a co do lekow to sie nie znam bo tylko paroxetyna sie leczyłąm ale jej niewolno w ciazy wiec szukałąm alternatywy i przetrzasajac internet ten asertin jest czesto stosowany u kobiet w ciazy z depresja i poprosiłąm mojego psych zeby mi przepisał bo nic nie chciał dać chyba ze relanium ale ja niechcialam doraznie

mi ciagle skacze ale nie jest tak straszne jak w pierwszej ciazy,w pierwszej juz chorowalam ale sie nieleczyłąm i była naprawde masakra160/90 przez pół ciazy bo ciagle stres synek urodził sei malutki i mowili ze to moglo byc przez cisnienie,teraz jest madrym i slicznym dzieekiem wiec bez stresu ;)
a co do lekow to sie nie znam bo tylko paroxetyna sie leczyłąm ale jej niewolno w ciazy wiec szukałąm alternatywy i przetrzasajac internet ten asertin jest czesto stosowany u kobiet w ciazy z depresja i poprosiłąm mojego psych zeby mi przepisał bo nic nie chciał dać chyba ze relanium ale ja niechcialam doraznie
Eh widzisz ja wczoraj mialam np.przy zdenerwowaniu 142/83, dzisiaj 138/88 ale za moment spadlo... ja mam tak ze skoczy i za chwile spada... przed ciążą mialam wyzsze wyskoki tak jak piszesz i boje sie wlasnie z takie bede miec.. bardzo sie tym przejmuje
 
Dziewczyny znowu ja mam termin porodu na 15.07 takze tez blisko Was;)

fajnie :) to duzo czasu spedzimy razem :) bedziesz pierwsza wiec obiecaj ze dasz znac co z dzidzia,wiekszasc dziewczyn nie wracaa na forum po porodzie i nie ma jak sie dowiedziec czy były jakies komplikacje z maluszkiem przez ssri
 
reklama
Oooo dziewczyny, ale nas przybyło. Ja przed ciążą brałam mozarin, wcześniej paxtin. Przerobiłam troszke tych leków i paroksetyna bije wszystkie na głowe. Ponawiam prośbę o podzielenie się wrażeniami po relanium:)
 
Do góry