reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
a co to za lek?sertralina?
Nie noe sertralina, moj to citalopram i bralam go przed ciążą. Wspominalam lekarzowi o sertralinie, sprawdzil przy mnie i powiedział ze ma ona taki sam opis przy stosowaniu w ciazy jak ten moj lek wiec lepiej jakbym wrocila do tego, ktory juz bralam
 
Nie noe sertralina, moj to citalopram i bralam go przed ciążą. Wspominalam lekarzowi o sertralinie, sprawdzil przy mnie i powiedział ze ma ona taki sam opis przy stosowaniu w ciazy jak ten moj lek wiec lepiej jakbym wrocila do tego, ktory juz bralam
a widzisz..i mowil,ze mozesz karmic?ja czytalam jakis angielski artykul i tam zalecaja sertraline przy karmieniu ale moja psychiatra mowi,ze w Polsce nie na takich badan
 
no tak terapia czasem wydaje się dziwna ale ja już zaczęłam...coś się zmieniło ale też dużo rozgrzebalam i się w tym gubię
Mi ta psycholog mowila ze nie będziemy rozgrzebywac starych "brudow" teraz w ciazy i kazala mi zmienic myślenie, bylam 2 razy.. wgl porazka jakas ale ja juz teraz nie mam sił na szukanie dobrego specjalisty. Chyba juz po ciazy sie tym zajme..
 
a widzisz..i mowil,ze mozesz karmic?ja czytalam jakis angielski artykul i tam zalecaja sertraline przy karmieniu ale moja psychiatra mowi,ze w Polsce nie na takich badan
Dokladnie, ze mozna karmic przy tym, specjalnie sprawdzal.. ale ja cos nie do konca ufam nie wiem czy poradzic sie jeszcze kogos
 
Mi ta psycholog mowila ze nie będziemy rozgrzebywac starych "brudow" teraz w ciazy i kazala mi zmienic myślenie, bylam 2 razy.. wgl porazka jakas ale ja juz teraz nie mam sił na szukanie dobrego specjalisty. Chyba juz po ciazy sie tym zajme..
masz racjè.jak masz siłę to odłòż...ja jakuej 4 lata temu zaczęłam terapiè więc muszę ją dokończyć
 
Dokladnie, ze mozna karmic przy tym, specjalnie sprawdzal.. ale ja cos nie do konca ufam nie wiem czy poradzic sie jeszcze kogos
kurczę może lepiej się podpytać.ja za tydzien idę do innej pdychiatry dowiedzieć się dokładnie jak z tym leczeniem i karmieniem.Bardziej myślę o tym czy poźniej nie będzie miało to wpływu na rozwoj intelektuakny itd.
 
reklama
Do góry