reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Mnie z kolei wczoraj I dzis tak bolalo na dole plecoe I az szlo do szyi.......nie wiem co to za bóle,az musialam sobie usiasc
 
Jeśli jesteś na chodzie to staraj się wychodzić do ludzi znajomych czy rodziców mi to trochę pomagało

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Staram sie, chociaz raczej zamykam sie przed znajomymi, ktorzy nie wiedzą o moim problemie, bardzo ale to bardzo takie spotkania mnie stresuja
 
Podobno przed lękiem nie powinno się uciekać ale stawić mu czoła chociaż wiem że nie jest to proste

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno przed lękiem nie powinno się uciekać ale stawić mu czoła chociaż wiem że nie jest to proste

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie wiem, ale teraz w ciazy dla mnie to jest podwójnie trudne.. martwie sie, ze dostane takiego napadku lęku np. że wyladuje w szpitalu, a on tez jest moja fobią. W tym stanie jeszcze gorzej to znosze mam wrazenie, niepokój jest też wiekszy bo czlowiek przezywa za dwoch..
 
Dokladnie wiem, ale teraz w ciazy dla mnie to jest podwójnie trudne.. martwie sie, ze dostane takiego napadku lęku np. że wyladuje w szpitalu, a on tez jest moja fobią. W tym stanie jeszcze gorzej to znosze mam wrazenie, niepokój jest też wiekszy bo czlowiek przezywa za dwoch..
Ja też martwię się jak zniose pobyt w szpitalu a idę już 1 albo 5 marca i kilka dni przed cc będę musiała tam spędzić boję się że sytuacja się powtórzy z mojego ostatniego pobytu w szpitalu

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, ze latwo mówić bo sama się boje szpitali, ale staraj sie myslec ze tam sa specjaliści. Nie pozwolą aby Tobie lub malenstwu stala sie krzywda, bo będą za to odpowiadac
 
reklama
Wiem, ze latwo mówić bo sama się boje szpitali, ale staraj sie myslec ze tam sa specjaliści. Nie pozwolą aby Tobie lub malenstwu stala sie krzywda, bo będą za to odpowiadac
Wiesz wydaje mi się że mnie bardziej dobija rozłąka z dziećmi i mężem tego mi najbardziej brakowało w szpitalu do tego stopnia że aż mi lęki zaczęły wtedy dokuczac dlatego boję się że tym razem będzie tak samo

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry