reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Wiesz wydaje mi się że mnie bardziej dobija rozłąka z dziećmi i mężem tego mi najbardziej brakowało w szpitalu do tego stopnia że aż mi lęki zaczęły wtedy dokuczac dlatego boję się że tym razem będzie tak samo

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Pomyśl, ze to juz tak naprawde ostatnia prosta. Ostatni pobyt w szpitalu w tej ciazy. Wyjdziesz juz z niego z dzieckiem i juz tam nie wrócisz. Moze w ten sposób sprobuj sobie tlumaczyc
 
reklama
Pomyśl, ze to juz tak naprawde ostatnia prosta. Ostatni pobyt w szpitalu w tej ciazy. Wyjdziesz juz z niego z dzieckiem i juz tam nie wrócisz. Moze w ten sposób sprobuj sobie tlumaczyc
A jak ty się dzisiaj czujesz? Bo mnie trochę brzuch pobolewa

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak ty się dzisiaj czujesz? Bo mnie trochę brzuch pobolewa

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Ja trochę sie krece od rana, staram sie nie myslec, chociaz po wczorajszym incydencie to bardzo trudne. Caly czas mam glowie niepokoj ze zaleje mnie taki potok okropnych mysli, az zwariuje
 
Ja trochę sie krece od rana, staram sie nie myslec, chociaz po wczorajszym incydencie to bardzo trudne. Caly czas mam glowie niepokoj ze zaleje mnie taki potok okropnych mysli, az zwariuje
Ja mam tak że jak mnie złapie lęk to później musi być przynajmniej kilka dni dobrze żebym o nim nie myślała mnie to znowu nosi jak mam lęki nie mogę na miejscu usiedziec i nie raz mam takie natrectwa że np wylacze gaz i mimo że jestem pewna że to wylaczylam to będę 10 razy jeszcze sprawdzać dla pewności bo jakaś myśl w głowie każe mi to sprawdzać kilka razy to się nazywa nerwica natręctw

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja trochę sie krece od rana, staram sie nie myslec, chociaz po wczorajszym incydencie to bardzo trudne. Caly czas mam glowie niepokoj ze zaleje mnie taki potok okropnych mysli, az zwariuje
To są tylko złudzenia że człowiek zwariuje bo w rzeczywistości to nic nam się nie może stać tylko tyle że to bardzo męczy umysł

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tak że jak mnie złapie lęk to później musi być przynajmniej kilka dni dobrze żebym o nim nie myślała mnie to znowu nosi jak mam lęki nie mogę na miejscu usiedziec i nie raz mam takie natrectwa że np wylacze gaz i mimo że jestem pewna że to wylaczylam to będę 10 razy jeszcze sprawdzać dla pewności bo jakaś myśl w głowie każe mi to sprawdzać kilka razy to się nazywa nerwica natręctw

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz, ja to znam, ja jak bylam mała, nie pamietam moze w podstawowce mialam epizody, ze np. musialam dotknac czegos kilkukrotnie, bo inaczej balam sie ze stanie sie cos mojej rodzinie jak tego nie zrobie.. wtedy nie myslalam o tym jak o jakiejs chorobie, bo to mijalo i nie bylo az tak nasilone... ale teraz z perspektywy czasu wiem ze te leki juz sie gdzies w bardzo wczesnej mlodosci zaczely, mimo ze nie dokuczaly az tak bardzo.
 
Mi dzisiaj znowu strasznie dokuczaja natretne mysli i taki lek uogolniony. Boje sie nie wiadomo czego i jestem spieta caly czas praktycznie. Szczerze to tak zle sie nie czulam psychicznie w tej ciazy jeszcze. Jutro wizyta u psychiatry mojego. Mam nadzieje ze dostane leki bo boje sie strasznie kolejnych dni
 
Mi dzisiaj znowu strasznie dokuczaja natretne mysli i taki lek uogolniony. Boje sie nie wiadomo czego i jestem spieta caly czas praktycznie. Szczerze to tak zle sie nie czulam psychicznie w tej ciazy jeszcze. Jutro wizyta u psychiatry mojego. Mam nadzieje ze dostane leki bo boje sie strasznie kolejnych dni
Jak pójdziesz do lekarza to wszystko mu dokładnie opisz co cię martwi, co ci dokucza do tej pory myślałam że tylko ja mam tak źle a teraz widzę że dużo osób cierpi na tą chorobę trochę raźniej mi się zrobiło chociaż z drugiej strony przykre jest to że tyle osób musi cierpieć przez te lęki

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak pójdziesz do lekarza to wszystko mu dokładnie opisz co cię martwi, co ci dokucza do tej pory myślałam że tylko ja mam tak źle a teraz widzę że dużo osób cierpi na tą chorobę trochę raźniej mi się zrobiło chociaż z drugiej strony przykre jest to że tyle osób musi cierpieć przez te lęki

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
No dzisiaj wieczorem ide.. zobaczymy. Znowu mi w tych najgorszych chwilach i przyplywie lęku, wydaje sie ze to ja mam najgorzej i nikt inny az tak bardzo nie cierpi
 
reklama
Ja mam tak samo jak mam lęki to jest chyba natura tej choroby

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry