reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Gosiu jak sie macie? Wszystko dobrze?
Ja odkąd sie przeziebiłam żadne strachy mnie nie męczą... dzisiaj bylam w pracy i wróciłam padnieta i teraz leżę i leżę
 
reklama
Hej kochana ja od wczoraj w szpitalu jak to w szpitalu zrobili morfologię i mocz i tyle leżę aż mnie już szlag trafia nerwy mam dziś znowu jakieś mimo że w szpitalu jestem i powinnam być spokojna. A i noc zarwana do 3 w nocy nie mogłam spać a teraz nie mogę usnąć
 
A próbowałas poratowac się książką. To dobra rzecz, jak jest ciekawa to się wciagniesz, wyluzujesz i wyciszysz :) zaspac jest latwiej. Trzymam kcuki żeby wszystko było dobrze :) ja w czwartek mam pierwszą wizyte do gin.
 
Próbowałam czytać gazetę ale jakoś mnie nie wciągnęła dobrze że nie leżę sama bo bym zwariowała są dziewczyny to trochę pogadamy.Daj znać jak będziesz po wizycie
 
Wyszłam już ze szpitala. Z moją szyjką wszystko dobrze ale nerwy pozostały. Co to za cholerstwo że tak mnie dopada. Wzięłam kąpiel tez nie pomogło.Nie wiem sama co mam robić. Już byłam skłonna zażyć coś na uspokojenie ale się powstrzymałam.
 
Chcialabym Ci pomóc ale czasem sama sobie nie potrafie. Dobrze, że wszystko ok. Na kiedy masz termin?

Ja dzisiaj bylam i okazało się że to dopiero 4/5 tydzien. Dostalam l4 na dwa tygodnie do czasu kontroli. Kazala mi brać dalej magnez b6 i wiatamine d dodatkowo. Jeszcze przesylam małą fasolkę. Oby ładnie rosła. ..
 
Fotka :)
 

Załączniki

  • 20170105_142918.jpg
    20170105_142918.jpg
    973,2 KB · Wyświetleń: 94
Gratuluję jeszcze raz teraz sobie odpoczniesz od pracy. U mnie to 25 tydzień do końca jeszcze trochę. Od paru dni na dokładkę mam straszliwą zgagę że aż trudno wytrzymać. Nie wiem czym ją złagodzić...
 
reklama
Oj specjalistą od zgagi nie jestem bo nigdy nie mialam. Pewnie wszystko przede mną :) cieszę się , że z twoim brzuszkiem już wszystko dobrze. Teraz długi weekend przed nami. Odpoczywaj
 
Do góry