reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Szczerze .....doprowadzam męża do obłędu bo każe mu wycierac wszystko woda z octem.I wszystko stoi na ostrzu noża. Niewiem jak to dalej się potoczy. ....
 
Pegi a chodzisz na jakąś terapie? Ja bym strasznie chciala z kimś o wszystkim porozmawiać. ..

Gosia jak tam po wizycie?
 
Pegi a chodzisz na jakąś terapie? Ja bym strasznie chciala z kimś o wszystkim porozmawiać. ..

Gosia jak tam po wizycie?
No właśnie nie chodzę i muszę coś wykombinowac bo zwariuje.sęk w tym ze mieszkam w małej miejscowości i tu ciężko uporać się z takim problemem.Ludzie tego nie rozumieją A pewne rzeczy są silniejsze odemnie. Kurczę te moje natrectwa. ...
 
Hej ! Byłam wczoraj na wizycie u psychologa wygadałam się wypłakałam i umówiłam na następną wizytę. Jak się okazuje to nawet w takiej małej miejscowości w której ja mieszkam nie jestem jedyną babą w ciąży z takimi problemami.Psycholog mówiła mi że ma sporo takich pacjentek. Będę chyba do niej chodzić bo jakoś człowiekowi lżej na duchu. Sama terapia nie wystarczy ważne jest by moja psychika zmieniła nastawienie a z nią jest różnie
 
Gosia, no widzisz. To dobrze. Wyplakac się to też super sprawa! Też poszukam jakiegoś specjalisty.

A mnie dzisiaj w pracy tak wkurzyli, czuję jak policzki mnie palą z nerwów. Coś czuje że wieczorem będę miała ciekawie
 
Kolejny dzień za mną! Mąż w domu więc nie miałam czasu się nudzić, choć nie powiem jakaś mała nerwka mnie chwyciła. Psycholog to dobra rzecz trzeba tylko chodzić systematycznie najlepiej na NFZ co u nas jest trudne bo ta pani doktor najbliższy termin ma dopiero na 20 lutego. Więc muszę prywatnie, a nie bardzo mnie stać tak co tydzień wydać 80 zł. ze dwa razy w miesiącu może pójdę. A ty TakajaKla to na zwolnienie idź jak cię tak w pracy wkurzają.
 
reklama
Gosia, dzisiaj umowilam sie na pierwszą wizytę do ginekologa. Idę w czwartek 5 stycznia. W razie potrzeby mam przyjść szybciej po zwolnienie. Juz sobie nie dam, mam nauczkę. Za duży stres w pracy.
Dzisiaj pobolewa mnie brzuch i kłuje jajnik. Oby wszystko bylo dobrze.
 
Do góry