reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzialenak ona by i wcześniej do mnie przychodziła gdybym pojawiła się u ginekologa w przychodni, oni wtedy sobie zapisują pacjentkę i ona dostaje wiadomość i przychodzi. Ja myślę,że to jest bardzo dobre, bo jest przecież masa takich ciężarnych, które piją i palą, ale ja nie wiem czy w ogóle słuchają takiej położnej. Dziś mi mówiła,że próbuje namierzyć cieżarną z naprzeciwka i od miesiąca jej się nie udaje, a to właśnie taka menda paląca. Także u mnie to ona spędza kilka minut, bo mnie nie musi uświadamiać, bo wie,że ja z każdej strony uświadomiona i nie zrobię nic co może zaszkodzić maluszkom. Dostała wtedy moje dane, gdy poszłam tu do przychodni co mi ciśnienie podskoczyło.
 
reklama
Lawendowy...super!! mimo, ze wiedziałam, ze wyniki sa super to jednak to potwierdzenie bardzo mnie ucieszylo! :-D

Sony...do terminu to on na pewno nie wysiedzi, bo lozysko mi się starzeje...ja już 2 tyg temu miałam III stopien, no i zwapnienia... no ale jak się skończy tylko 37tc to niech się rodzi! jupi...w sumie to już niedługo:rofl2:

Ikasia...ja ubranek nie mam dużo, bo stwierdziłam, ze zawsze można dokupić, teraz jest tyle sklepow i pięknych rzeczy, ze kupiłam tylko to, co najpotrzebniejsze... spodenek mam 3 pary, 1 rajstopki, chociaż tez nie jestem do nich przekonana, 6 bodow, 5 spiochow, 8 kaftaników (w tym 2 z krótkim rękawkiem), pare polspiochow, 4 pary skarpet...reszty nie pamiętam:laugh2: ale nawet jeżeli jeszcze cos to jest tego malutko;-) wszystko mam na rozmiar od 56-68
 
Gotadora do mnie też nie przychodzi położna. Nawet się cieszę, bo ja też uświadomiona jestem, ale coś kojarzę że za to mają dodatkową kasę z NFZ.
Miliaa to niech te 6 dni poczeka i wychodzi na świat ;) Ja też bym już chciała, ale ci........ Jak to mi Aduś napisała nie wywołuj wilka z lasu to siedzę cicho.
Tequilla to nic nie piszę, żeby nie zapeszać.\

Co do ciuszków to chciałam mieć mało, ale że dostałam spadek po znajomej to mam ogrom. Wyprane są i zapakowane w worki próżniowe, ale prasować w te upały nie zamierzam.
 
A ja znowu pytanie do MOJEJ SKARBNICY WIEDZY:-D
od dnia transferu boli mnie podbrzusze i jajnik,jak chodzę lub długo stoję bardziej dlatego większość czasu leżę ,nie wiem co może być tego przyczyną i czy dzwonic do mojej lekarki czy uznać za normalny objaw..boję się ze to zły znak:-(
 
Avocado, popakowanie w worki na pewno się sprawdzi i nic się nie zakurzy. To sprawdzony patent w czasie remontu, a co dopiero, jak nic w domu się nie remontuje. 3 lata temu miałam remont kuchni, bojąc się, że w szafach wszystko będzie od razu do prania, popakowałam rzeczy w mocne woki na śmieci. Nic się nie zakurzyło :tak:
 
reklama
Hej dziewczynki, możecie dopisać mnie do listy. Już na pewno będzie córeczka. Wstępny termin mam na 18-go października :)
Mało się udzielam bo w zasadzie nie mam czasu na komputer ale próbuję nadrabiać świeże wiadomości od Was.
Pozdrowienia:-):-)
 
Do góry