reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pozwólcie, że przekleję z forum poinvitrówek. Zapominam, że wszystkie tutaj jesteście :-D

Udało mi się dzisiaj załatwić wizytę, miałam usg i bolało przez ten niewdzięczny okres. Hormony nie spadły, mam się dalej wyciszać do poniedziałku. Jestem taka wściekła, bo będę musiała jechać sama pociągiem, nawet nie wiem gdzie tam wysiąść, a do tego będzie jeszcze resztka okresu. Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiem, jak odbiorę te zastrzyki, skoro trzeba je wieźć w lodówce i jak za nie zapłacę, skoro tylko mój m. ma kartę i ja nie mam prawa jej używać. A z ponad 1000e w torebce boję się jechać...
A z dobrych wieści to, że mam z jednej strony około 13 jajek, a z drugiej 12 i przy takiej ilości będziemy jednak mrozić, jeśli będzie co :-D
 
Ostatnia edycja:
Maja piękne wieści, usłyszeć i zobaczyć serduszko swojego maleństwa to przeżycie nie do opisania. Dbaj o siebie i maluszka.

Miliaa ładnie Marcelek przybrał na wadze :tak:3 kg to na pewno będzie ważył a pewnie i więcej tylko nadal się dobrze, treściwie odżywiaj. Dobrze, że jeszcze kilka dni poleżakujesz u siebie w domu.
 
Mazanka mnie ominęła hiperka, piłam wodę, dostałam też na koniec dostinex, dwie tabletki ( jedna i po tygodniu druga). Zwykle nie dają rady pobrać wszystkich pęcherzyków, u mnie również kilka zostało ... no a z nich mam teraz torbiel, na szczęście się nie powiększa, ma teraz niecałe 15 cm, raczej nie zniknie, więc mają mi ją usunąć podczas cc. Raczej rzadko się coś takiego zdarza, częściej hiperka, a mi się akurat musiało trafić
 
Cześć dziewczęta. Coś ostatnio cieżko mi się zebrać do pisania, jeszcze net od kilku dni mi szwankuje. No ale postaram się nadrobić.
molla- cały czas o Tobie myślę, mam nadzieję, że ta sytuacja się wyklaruje pozytywnie. Bardzo ci tego życzę i cały czas mam nadzieje że będzie dobrze. Przepraszam że pisze dopiero teraz ale jak przeczytałam co się dzieje to ręce mi opadły.Wiem ile przeszłaś i nie przyjmuje do wiadomości że ten raz może się żle skończy!!!! Trzymaj się dzielnie. Całym sercem jestem z Tobą.

Sylwia- Najważniejszę, że wszystko w porządku i że jest pęcherzyk, oby tak dalej :tak:

memories- kapitalnie, że badania prenatalne wyszły w porządku. Maleństwo zdrowe a to najważniejsze:happy:.


sony- gratuluję wygranej!!!! Oby więcej takich fajnych niespodzianek;-):tak:


ciocia Lawendowa- Bardzo się cieszę że zakwalifikowaliście się i macie plan działania :D :D . to będzie Wasz Raz:tak:!!!!!!

aduś- cieszę się, że z szyjką jest dobrze ;) tak się martwiłaś żeby dotrzymać do 28 tygodnia a już zaczęłas 31. wszystko jest super i Maksiu na pewno wyrośnie z zdrowego faceta:-).

Miliaa Marcel nadrobi opóźnienie wagowe, zobaczysz. Wiem że waga jest ważna ale mój chrzesnik urodzi się w terminie ważąc 2700 a teraz ma prawie 18 lat , 180 cm wzrostu i 85 kg wagi. A takie z niego chucherko było . Teraz odpoczywaj, żeby cie skurcze za wcześnie nie chwyciły. Jeszcze półtorej tygodnia w domu, a potem to już szybciutko przytulisz swojego syneczka.



Teqilla świetne wiadomości, powodzenia:happy:


Maja piękne uczucie usłyszeć serduszko. Gratuluję

Mazanka bardzo dużo pęcherzyków wyhodowałaś, Na pewno wśród nich są twoje dzieciaczki.
sznurki...śliczne łózeczko...Ernestowi się na pewno spodoba:-)

Kate...widze, u ciebie tez dobre wiadomości! szyjka pewnie ze skrocila się na chwile, lekarz nie dokładnie zmierzył. Ja nigdy dłuższej nie miałam i wydaje mi się , ze 3,5cm to dobry wynik!


Gotadora a jak Wy się czyjecie? Wszystko w porządku u waszej trojeczki? pozdrów ode mnie maluszki, Almę i króliczka:-).


Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam. W razie czego bardzo przepraszam:sorry:
 
Mnie od zeszłej soboty zaczęło męczyć rozwolnienie:zawstydzona/y:. myślałam że to od tabletek "cyklo3fort" więc je odstawiłam ale to chyba nie to:sorry:. w prawdzie już się polepszyło ale i tak sto.lec nie jest normalny:-(. w dodatku odebrała wyniki badań które robiłam na poczatku tygodnia i w moczu wyszły liczne bakterie, a w krzywej cukrowej po dwoch godzinach cukier 153 przy normie 140:szok:. wizyte mam dopiero za dwa tygodnie i ciekawe co dr na to.
Wiem że któraś z nas miała podwyższony cukier tylko nie umiem znaleźć jak to dokładnie wyglądało ( komp mi miele i miele zanim przerzuci stronę i trwa to wieki). Może moje kochane skarbnice wiedzy coś mi poradzicie. z góry dziękuję.
W dodatku cały czas mam te okropne kłucia, jakby od kości łonowej, czasem od odbytu a ostatnio i kosć ogonowa daje ni popalic. okropne uczucie jakbym siadała na gwoździach:rofl2::rofl2::shocked2::sorry:. troche mnie to wszystko martwi:-(

A teraz dobre wiadomości. wczoraj miałam II prenatalne i z maleństwem wszystko w porządku: żołądeczek, nerki, mozg, kręgosłup, wielkość, przepływy. maleństwo waży już 400g i jest chłopcem:szok:. jakoś całe dotychczasowe życie myślałam że bede mieć córcię a tu niespodzianka:-):-). Mąż chce żeby był Karol ale to jeszcze nie ustalone na 100 %. zobaczymy.

Miłego dnia mamuśki:-)
 
hola ciesze sie, ze z malenstwem wszystko dobrze. Martwi mnie co sie z toba dzieje.. Troche to dziwne.. Niestety nie potrafie nic podpowiedziec :-(
miliaa 3mam kciuki za ciebie i synusia! Ja tez troche boje sie cesarki, ale wiem, ze to dla dobra maluszka, wiec zniose wszystko.
mam nadzieje, ze wytrwacie jak najdluzej.
Moj brzusio dosc mocno sie obnizyl. Juz coraz ciezej mi jest i trudno juz sie poruszac, wiec odpuszczam zakupy i wychodze tylko na chwilke po chlebek, wedlinki i warzywka , ktore to mam pod domkiem. Juz dalej nie wybieram sie , bo byly sytuacje, ze balam sie, ze nie dam rady doczłapać sie do domu..
teraz wiecej wypoczywam.
ty tez dbaj o was.
36 tydzien uwaza sie, ze jest to ciaza donoszona. Teraz tylko maluszki nasze na wadze przybieraja :-)
bedzie dobrze!!

Do tych mamuś, ktore pytały o łóżeczko Ernesta
Mebelki robilismy na zamowienie, sa ciezkie, bo drewniane i w kolorze ecru.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry