reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lawendowy...HURAAAAA!!! rewelacyjne wiadomości!:tak::-) teraz tylko odebrać pozytywne wyniki i już komplet! ale będziesz szczesliwa za chwile! ja to wiem...a! no i nie myśl, ze zapomniałam o mojej obietnicy...ja caly czas wiem, mysle i pamietam, tylko czekam na mój ekstra szczęśliwy porod!:-D;-)

Adus...ja wiem co czujesz, bo u mnie akurat brzuszek mniejszy niż parametry mogą wskazywać. no ale pamiętaj tak jak dziewczyny pisza, ze to sa pomiary człowieka, a człowiek czasem się myli...najważniejsze, ze szyjka trzyma i jest zamknieta! to jest duzy sukces:tak:

madzialenak...ja tez mam problemy ze spaniem... mi się wydaje, ze przygotowujemy się już do takiego trybu pilnowania maluszka. ja tylko nie bardzo lubie budzic się w nocy, bo nie mam co robic, jest ciemno a mi wtedy głupie myśli do glowy przychodzą...

Sony
...ja mam taka karuzele...swietne ma melodyjki, takie uspokajające...tylko nie wiem czy nie chodzi za glosno. FISHER PRICE C0108 KARUZELA Z MISIAMI I PROJEKTORE (3375957132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no ja dziewczyny wyjezdzam o 13 do wwy, zabieram wszystkie swoje bibeloty, na razie, żeby nie wywolywac Marcela z brzucha to jego rzeczy zostawialm w domu, maz dowiezie jakby co...
o 16 mam wizyte, tylko tam zawsze opóźnienia sa...no i mam tyle pytan do prof. ze spedze u niego chyba jakas godzine:tak:
jakbym trafila do szpiala to mam w telefonie internet, będę was powiadamiala...
boje się jak cholera, bo bardzo bym chciała, żeby wszystko było OK!
 
Ostatnia edycja:
Miliaa moja koleżanka ma tą karuzelę i odradzała mi ze względu na głośną pracę silnika.
 
Ostatnia edycja:
Sony...regulacje glosnosci ma...ale wlasnie tak jak pisze madzialenak czuje, ze silniczek pracuje trochę przy glosno, tzn dla nas jest to cicho, ale jednak ja slychac troche...ale może takie szumy będą bardziej usypialy małego.. już jak kupiona to nie będę kombinować:tak:
 
Miliaa jasne, niektóre dzieci przy suszarce zasypiają. Teraz w brzuszku też mają głośno:-)
Wczoraj wysłali mój fotelik, już się nie mogę doczekać.
 
Miliaa- trzymam łapki za wizytę. Wszystko będzie dobrze, nie martw się. Mój najgorszy skurczowo okres to był właśnie przełom 34/35 tc zauważyłam, że w tym czasi brzusio mi opadł. Może te skurcze i uczucie, że to juz niedługo do porodu biorą się z przemieszczania się maleństwa w dół? Nawet czuję, że Zuzka teraz w inne miejsca celuje nogami i rękami, jak nieraz przywali mi w szyję i jakoś tak łapkami i głową się tam rozpycha to mam uczucie jakbym dosłownie miała jej głowkę zaraz urodzić noi niestety trochę to boli.
Aduś - to mojej Zuzce noga urosła, była minus 14d a teraz jest prawie w terminie (-2d).
Sony - moge sprawdzić karuzelkę bo nie pamiętam o ile tonów można ją zsiszyć. Moja ma już 7 lat ale jak widze wygląd się jej nie zmienił to funkcje pewnie też. Wyjme ją z garażu i dam znać tak po 17.
A ja dziś zarobiłam u M +10 punktów, od dwóch dni "chrumkał" i w końcu go dopadło (dziwne bo tego chłopa to na ogół żadna zaraza się nie łapie). Całą noc mnie budził bo cherlał i chrapał siorbiąc przy tym nosem. Rano wstał z mega chrypą, katarem i gorączką. Ja troskliwie zrobiłam mu kanapki, ciepłą herbatkę i władowałam w niego całą aptekę, jeszcze mu do pracy zapakowałam jedzonko i zestaw na przeziębienie. M zachwycony kręcił głową z niedowierzaniem, że jestem taka troskliwa i stwierdził, że on na to nie zasługuje bo tak daje mi popalić (całkowicie się z nim zgadzam). Szczerze mówiąc gdyby nie fakt, że boje się zarazić i wiem, że Zuzinek już niedługo się pojawi więc wszelkie bakcyle musze wytłuc, to bym nawet palcem nie kiwnęła, a tak wyszłam na anioła :-D
 
reklama
Dziewczyny cos mi sie nie podoba bo wlaśni eporównałam wymiary FL nóżki z poprzedniej wizyty i były identyczne jak wczoraj, nie możliwe żeby przez 19 dni nic nie podrosła :-( i jest teraz wg usg 2 tyg w tył, mysle ze źle ja zapał, bo pamietam jak mierzył nie mógł dobrze ujęcie zapisać i jakies rozmarzane było jak brał pomiar ..ehhhh i tera z2 tyg nerwów, 1.08 mam wizyte i dr ze szpitala w którym bede rodzić.. Mam nadzieje że brzuszek małego nadgoni, Wiecie co powinno sie jesć żeby mleństwo szybciej przybierało?

Kiwisia to uspokoiłaś mnie troche ze u Ciebie bylo podobnie z nózka, Mysle że czesto wina jest właśnie żle uchwycony obraz do pomiaru.

Milla czekam na wieści po wizycie.
 
Do góry