reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzięki dziewczyny, sama jestem w ogromnym szoku. Raz tylko wygrałam torbę z Tyskiego takie byle co, a teraz taki szok:szok: wózeczek już stoi w przedpokoju i czeka na Pawełka.
 
Molla tak masz nas :tak:, zawsze będziemy z Tobą. Cały czas myślę o Twoim maleństwie. Będę się modlić aby w końcu serduszko się pokazało.
 
Darii, dziękuję. Zostałam zakwalifikowana i nasz rząd będzie mi robił IVF :-D Kto wie, może sam Tusk:-)
Plan jest taki - migdałki, wynik histo i scratching.
I oby w badaniu histo nic nie znaleźli.
 
Lawendowy sen :-) ufff no to super wiadomosc!!!!!
Teraz juz wszystko bedzie z gorki! Wynik napewno bedzie dobry a po migdalkach szybko wrocisz do siebie! Taki jest plan i tak bedzie :-)
 
reklama
Hej dziewczynki :)
Ja dopiero jestem w domku, opoznienie bylo jak zwykle ale to nic. Szyja nadal jest zyrafą, 25mm zamknięta, szewek trzyma jak nic. Za to zmartwiła mnie waga małego wg usg wyszlo 1251gram tylko :confused:, patrze na wydruk i brzuszek tydzień w tył, kosć udowa 2 tyg w tył, glowa i wymiar dwucimieniowy 2 tygodnie do przodu i wyszlo wg tegpo sprzetiu jak teraz widze ale ledwo 29tydz i iles tam dni bo nie widze na wydruku Myslalam ze z 1400 bedzie wazyl Maksiu bo 3 tygodnie bez 2 dni temu miał wg usg 1020g więc cos mało urósł. Przepływy mam wszystkie b. dobre, wody w normie i łożysko tez, więc mójlekarz stwierdził że mógł któryś z wymiarów za mały uchwycic bo maly byłtak ułozony dzis dziwnie.. Nawet zdjęcia nie mam bo polozyl sobie dlon na twarzy a potem obie nozki jeszzce zarzucil na buzke. Za 2 tyg wizyta u innego dr ktory odbiera porody w szpitalu gdzie chce rodzic więc tez go zmierzy na innym sprzecie i sie okaze o co tu chodzi...?
Sony ale numer, wózek wygralas?? bo nie doczytalam dokladnie? Ale bajer :-) szczesciara :-D
 
Do góry