reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Molla, dopiero teraz przeczytałam Twoją relację z wizyty. Nie poddawaj się i nie załamuj.
Ja na Twoim miejscu poszłabym jeszcze do innego lekarza, albo pojechała do szpitala. Może tam będą wiedzieli jak robi się usg. Wiem, że Ci ciężko. Jestem całym ♥ z Tobą i mocno o Tobie myślę. Bądź dzielna. Przytulam z całych sił.
 
Molla, nie poddawaj się. Ja też bym poszła do kolejnego lekarza. Wiesz dlaczego? Bo w ciągu ostatnich dni byłaś u 3 lekarzy i każdy powiedział co innego. Nic się nie zgadza. Musisz znaleźć normalnego, który potwierdzi diagnozę jednego z tych u których byłaś, lub (i o to się modlę) zobaczysz serduszko
 
Sony - gratuluję! Ty to szczęściara jesteś - puść lotto, kumulacja 12 mln jest w Twoim zasięgu:tak: Ja nigdy nic nie wygrałam, no sorry skłamałam raz z siostrą puściłyśmy lotto i trafiłyśmy 4 albo 5 (nie pamiętam dokładnie bo to jakieś 10 lat temu było)-normalnie to ponoć koło tysia się dostaje ale, że była to jakaś mega kumulacja i 4/5 było dużo wygrałyśmy 30 PLN:-D Poszłyśmy za to na lody. Jak poszczam lotto to mam fuksa jak chociaż 1 trafię, gry losowe i konkursy nie są mi pisane. Raz w pracy mieliśmy konkurs na sprzedaż określonych produktów- była duża kasa do zgarnięcia. Uwijałam się jak mrówka bo zbieraliśmy na nasze I podejście, według moich wyliczeń powinnam zająć miejsce w czołówce i dostać ponad 10 tys nagrody, otwieram wyniki a mnie nie ma na liście. Normalnie szok, rozpacz, złość - wysmarowałam reklamację do samego V-ce Prezesa chociaż miałam bezpośredniego szefa w postaci Dyrekotra. Okazało się, że mój szef zapomniał wprowadzić mnie do systemu, który służył do naliczania premi i nagród co spowodowało brak rejestracji sprzedaży objetej konkursem, dostałam odpowiedź, że sorry ale zgodnie z regulaminem muszę być pracownikiem objętym systemem indywidulanego nalicznia premii (co z tego, że moje stanowisko z urzędu było nim objęte) i niestety nagrody mi nie wypłacą z tego konkursu. Prezes zrobił trzęsienie ziemi w HR i zbeształ mojego szefa z góry do dołu za bałagan - wszyscy mieli mi to za złe. Dzwonili do mnie wszyscy święci z dyrekotrem regionu włącznie z prośbą o nie drążenie tematu, za dwa dni miałam kasę na koncie z opisem nagroda specjalna, po latach dowiedziałam się, że pomyłka trochę kosztowała moje szefostwo.
 
Sony...wow! ale suuuuuper! sliczny kolorek! ale niespodzianka! dobrze, ze wozka jeszcze nie kupowalas:-D masz już zamówione super nosidełko, teraz dokupić trzeba tylko adaptery i jest GIT!! Pawelek będzie zachwycony wozeczkiem:tak:
 
reklama
Do góry