reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

sznurk daj znac jak po usg:)) napiszcie mi prosze jakie zrobic badania krwi, bo tutaj nic mi nie kaza robic, powiedzieli, ze pierwsze usg mam miec w 8 tyg w szpitalu w oslo. W poniedzialek chcialabym zrobic jeszcze bete i progesteron, co jeszcze powinnam?
 
reklama
Hej hej! Juz jestesmy po wizycie!
Slyszelismy serduszko!! Jupiii! Pieknie pukalo!
Jestesmy dumni!
Maluszek ma 4,5 mm !!! Wspaniale uczucie!

Drugiego malenstwa nie bylo widac na usg..
 
Dziewczyny mam wyniki:
24 dpt
beta 4 718,50
progesteron - 25

Kurczę progesteron spadł, biorę 3 razy po 6 tabletek dopochwowo. Może mam zwiększyć, co o tym myślicie? W 17 dpt progesteron wynosił 31,40 ng/ml. W specyfikacji mam napisane I TRYMESTR - 2,8 - 147,3.
 
sznurk daj znac jak po usg:)) napiszcie mi prosze jakie zrobic badania krwi, bo tutaj nic mi nie kaza robic, powiedzieli, ze pierwsze usg mam miec w 8 tyg w szpitalu w oslo. W poniedzialek chcialabym zrobic jeszcze bete i progesteron, co jeszcze powinnam?
Progesteron mozesz zrobic tak dla siebie, ja zrobilam dla potwierdzenia.
Powinnas znac swoja grupe krwi (meza tez) , robilismy tez HIV, HBS, ale to robilismy przed transferem, teraz mam wykonac morfologie, toxoplazmoze, mocz , glukoza , WR
 
Sznurki super ze malutkie serduszko pika.

Madzialenak ze spadkiem progesteronu to najlepiej zadzwon do lekarza. Mi nigdy nie spadał wiec nie wiem co Ci poradzić.
 
Kate...spokojnie, narazie kontroluj sobie bete i progesteron...tak naprawde kolejne badania bedzie ci zlecal lekarz, zdarzysz ze wszystkim...

sznurki...nasze malenstwa maja tyle samo!! ale sie ciesze! to ja musze zmienic suwaczek...bo widze, ze u ciebie 6 tydzien sie wyswietlil...no to ja poprawiam:-)

madzialenak...kochana betka cudowna...bardzo sie ciesze! co do progesteronu to troszke mi sie wydaje przymaly, ale poki nie masz plamien to chyba nie ma sie co stresowac, chociaz ja bym zadzwonila do gina, bo moze zamiast tyle razy pakowac sobie lutke dowcipnie zleci ci duphaston...mnie on pomogl:tak:
 
miliaa przypuszczam, że dobrze mnie kojażysz. Ja ciebie też pamietam z invitrowego wątku:)

kate badania bedzie ci lekarz zlecał na bieżąco. Kazdy robi je w innych terminach i nie wszystkie dany lekarz każe robić. Cierpliwosci:)

Gratuluję dobrych wiadomosci:)

Ja wróciłam strasznie zmeczona... ale szczęśliwa:) wszystko załatwiłam skompletowałam rzeczy dla malca- brakuje kilku wiekszych rzeczy po które pojadę z meżem i jutro zaczynam pranie, prasowanie i układanie rzeczy mojego synka:)
 
reklama
Witam :)

Kretowinka - czopki póki co czekają w pogotowiu na użycie....sytuacja się ciut .....poprawiła więc na razie ich nie używałam :rofl2:
Coleta i Misia - powodzenia jutro!!!!! Ja pewnie będę źle spała (podobnie jak Ty Coleta....) i będą mi się różne głupoty śniły związane z badaniem.... :) ehhhh tak już mam :)
Madzialenak - mnie do tej pory jeszcze pobolewa brzuch. Jak coś zaczyna się dziać - nospę biorę od razu. Macica się rozciąga, ścięgna się wydłużają....podobno takie bóle to norma. ALe jak dziewczyny piszą trzeba uważać. Nospa plus leżenie to najlepsze rozwiązanie chyba :)
Marcysiowa - ale super że maluszki czujesz...... Nie mogę się tego doczekać - dzisiaj 2 razy coś takiego dziwnego czułam....nie wiem czy to były ruchy - ale jakoś tak inaczej niż jelita :) Ale to pewnie jeszcze za wcześnie.... No i zdówka CI życzę :)
Tymonka - witaj na forum :) Ja mam badania na nfz - ciąża mnoga, po leczeniu niepłodności (ivf) i miałam w 2012 r. histeroskopię 2-etapową - dlatego na nfz się łapię :) A mam 30 lat....nie w tym roku już 31....:szok:
Kate - suuuuper - GRATULUJĘ :)

Trzymajcie kciuki za badania jutrzejsze :)
 
Do góry