reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hejka mamuśki
Odstawienie od cyca - ktoś tutaj pisał, że odstawiając od cyca dziecko (moje ma 10 m-cy) nie muszę mu dawać mleka modyfikowanego?? Prawda to? Jak wtedy ilosciowo i jakosciowo karmic dziecię?

Nadszedł ten dzień…🥹
wg mnie mm powinno byc wprowadzone. Tam jest sporo witamin i skladnikow odzywczych, a wiaodmo ze na pocztaku rozszerzania diety dzieci jedza roznie wiec latwo o niedobory.
Mleko krowie to dopiero po roku a cos do tego czasu musi dostawac
 
wg mnie mm powinno byc wprowadzone. Tam jest sporo witamin i skladnikow odzywczych, a wiaodmo ze na pocztaku rozszerzania diety dzieci jedza roznie wiec latwo o niedobory.
Mleko krowie to dopiero po roku a cos do tego czasu musi dostawac
Ona zjada 2 porcje 90 ml mm modyfikowanego na dobe: w kaszce na noc pitej i w kaszce na sniadanie gestej lyzeczką jedzonej zbozowej. Teraz samego mleka mi nie chce, placze bo na sen zamiast cyca proponuje (2-3 drzemki w dzien i 2 pobudki w nocy). W nocy pila wode. Rano o 4 troche - 30 ml kaszki mi wypila. Tej co na sen pije.
Macie jakies pomysly/rady?
 
Plan jest taki że w okolicy roczku , żeby nie musieć wprowadzać mm, ale moja córka to straszna cycocholiczka i nie wiem jak to będzie...
Dla mnie to jest gorsze niz porod bezsennosc i wszystkie cierpienia swiata… ona lepiej znosi… ciesze sie ze juz jestem po tej decyzji. Chyba karmilabym do 4 roku a tak nie mam wyjscia.

Kciuki za Wasz plan!!!
 
Ona zjada 2 porcje 90 ml mm modyfikowanego na dobe: w kaszce na noc pitej i w kaszce na sniadanie gestej lyzeczką jedzonej zbozowej. Teraz samego mleka mi nie chce, placze bo na sen zamiast cyca proponuje (2-3 drzemki w dzien i 2 pobudki w nocy). W nocy pila wode. Rano o 4 troche - 30 ml kaszki mi wypila. Tej co na sen pije.
Macie jakies pomysly/rady?
zakladam, ze placze bo ofstawiasz piers a nie dlatego ze mm nie chce, bo do smaku jedt przywyczajona skoro podajesz z kaszka. W nocy kaszka to strasznie slaby pomysl, na noc tez sie nie powinno z tego co wiem.
Jesli dobrze pamietam w tym wieku powinna miec 3 stale posilki przynajmniej, reszta to moze byc mleko/kasza. Ja bym probowala nadal z mm, bo jak pisalam wg mnie to bunt na brak piersi a nie na ten rodzaj mleka.
 
zakladam, ze placze bo ofstawiasz piers a nie dlatego ze mm nie chce, bo do smaku jedt przywyczajona skoro podajesz z kaszka. W nocy kaszka to strasznie slaby pomysl, na noc tez sie nie powinno z tego co wiem.
Jesli dobrze pamietam w tym wieku powinna miec 3 stale posilki przynajmniej, reszta to moze byc mleko/kasza. Ja bym probowala nadal z mm, bo jak pisalam wg mnie to bunt na brak piersi a nie na ten rodzaj mleka.
Ma 4 stale posilki
Czyli wg Ciebie nadal proponowac?
 
reklama
Do góry