reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj ja to czasu nie mam w sumie na nic.w pracy mlyn ale lubie to🤪a z Miska harowa🤦‍♀️dzis poszlysmy bez wozka do zlobka bo wozek parzy😜do tego doszedl katar ktpry w sumie sie nie skonczyl ale teraz jest meczacy.i dzis pani w zlobku jak odbieralam Misie powiedziala zeby zostawic ja jutro w domu.Powiedzialam jej ze ja nie moge maz tez.No tak mnie wkurzyla tym.mam juz 23dni urlopu i nie bede go brac na katar u zdrowego dziecka.poza tym mowic mi o godz.17 zeby jutro zostawic dziecko spowodu kataru w domu to w moim przypadku jest niemozliwe akurat jutro mam 3 spotkania ktorych o godz.17 nie moge odwolac.A wogole to w grupie przedszkolnej jest przypadek ospy🥴Miska nie szczepiona,ja nie chorowalam takze tego🤪dobrze ze maz chorowal i mama ktora w kryzysie moze by i przyjechala.
A jesli chpdzi o adrenalinke w mojej pracy to powiem Wam ze najbardziej boje sie myszy i szczurow.A bylam wczoraj w srodowisku gdzie pani nie dosc ze ma smieci w domu i nie mozna zrobic kroku-o takich sie slyszy i oglsda w tv😉-to jej bratanica mi mowi ze w mieszkaniu sa szczury🐀🐀Myslalam ze umre😱😱 21 wiek stolica Polski,ulica pieknych bogatych domow...JA PIER...LE🤦‍♀️🤦‍♀️
A wiesz, że jeśli chcesz, to po wzięciu zaświadczenia ze żłobka, to szczepienie na ospę przysługuje na NFZ?
 
reklama
Cześć :) chciałam was zapytać czy szczepiłyście się na krztusiec w ciąży (zwłaszcza biorąc acard i heparynę). Mój lekarz prowadzący mi odradził ze względu na to żeby nie grzebać w immunologii/nie przesadzać w ciąży, ogólnie bez konkretnego argumentu. Powiedział że szczepionka jest bezpieczna i nie ma przeciwwskazań ale na moim miejscu by się nie szczepił. Rozwalił mnie tym totalnie i nie wiem co mam robić :( jak u was?
 
Cześć :) chciałam was zapytać czy szczepiłyście się na krztusiec w ciąży (zwłaszcza biorąc acard i heparynę). Mój lekarz prowadzący mi odradził ze względu na to żeby nie grzebać w immunologii/nie przesadzać w ciąży, ogólnie bez konkretnego argumentu. Powiedział że szczepionka jest bezpieczna i nie ma przeciwwskazań ale na moim miejscu by się nie szczepił. Rozwalił mnie tym totalnie i nie wiem co mam robić :( jak u was?
ja nie mieszkam w PL, u nas to jest bardzo zalecane, praktycznie obowiqzkowe szczepienie w ciazy, dajace niemowleciu przeciwciala. Nie wahalabym sie ani przez chwile na Twoim miejscu. To calkowicie bezpieczne szczepienie.
Ja szczepilam sie w obu ciazach.
 
Cześć :) chciałam was zapytać czy szczepiłyście się na krztusiec w ciąży (zwłaszcza biorąc acard i heparynę). Mój lekarz prowadzący mi odradził ze względu na to żeby nie grzebać w immunologii/nie przesadzać w ciąży, ogólnie bez konkretnego argumentu. Powiedział że szczepionka jest bezpieczna i nie ma przeciwwskazań ale na moim miejscu by się nie szczepił. Rozwalił mnie tym totalnie i nie wiem co mam robić :( jak u was?
jeju. A co z noworodkiem? Szczepi się, żeby miało ochronę zaraz po porodzie. Na porodówkach jest teraz dużo nieszczepionych Ukrainek. Ja się szczepiłam. Ale może masz jakieś problemy immunologiczne?
 
Cześć :) chciałam was zapytać czy szczepiłyście się na krztusiec w ciąży (zwłaszcza biorąc acard i heparynę). Mój lekarz prowadzący mi odradził ze względu na to żeby nie grzebać w immunologii/nie przesadzać w ciąży, ogólnie bez konkretnego argumentu. Powiedział że szczepionka jest bezpieczna i nie ma przeciwwskazań ale na moim miejscu by się nie szczepił. Rozwalił mnie tym totalnie i nie wiem co mam robić :( jak u was?
tez bralam heparyne i szczepilam sie normalnie. Mi lekarz zalecal szczepienie
 
reklama
jeju. A co z noworodkiem? Szczepi się, żeby miało ochronę zaraz po porodzie. Na porodówkach jest teraz dużo nieszczepionych Ukrainek. Ja się szczepiłam. Ale może masz jakieś problemy immunologiczne?
No najlepsze że nie mam 😆 tzn mam mutacje ale nie te z gorszych i heparynę mam prewencyjnie po transferze zostawioną. On mnie tym normalnie zastrzelił. Po nocach szukam na necie czemu miałby mi to odradzić bo zasiał we mnie taką niepewność że na prawdę nie wiem co mam robić.
tez bralam heparyne i szczepilam sie normalnie. Mi lekarz zalecal szczepienie
Dzięki :) a musiałaś odstawić na dzień szczepienia?
 
Do góry