reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziękuję za pamięć. Byłam jeszcze raz w Słupsku. Miałam mieć wyznaczony termin operacji w kwietniu, nadal czekam na telefon 🤦 jestem bliska podjęcia decyzji o prywatnej operacji ale u męża w pracy problemy. Od maja ma połowę etatu więc musimy ogarniać się tym co mamy. Oczywiście będzie szukał nowej pracy i wtedy zobaczę.
Ponadto czas leci, mam co robić. Produkuje rozsady. Ogród już mam w głowie,.szukam odpowiedniej ziemi do ogrodu ale ciągle wciskają jakieś dziadostwo i nie biorę.
Córka nadal budzi się w nocy, jest naprawdę fajnym i spokojnym dzieckiem ale te jej pobudki doprowadzają mnie do szału 🤣

A co u Ciebie? Odpoczywasz w pracy 🤪 fajnie wrócić a z drugiej strony czasem pewnie wolałabyś został z Kajtkiem w domu. Ja mam tak do tej pory haha.
Sorki ze tak późno odpisuję ale normalnie dzień mi się skrócił 🙆‍♀️. Właśnie czekam na biopsję mammotomiczną wiec trzymaj kciuki ❤️
Prywatna operacja pewnie sporo kosztuje🙆‍♀️. Oby mąż znalazł dobrą pracę, bo tak to zawsze bedzie cię coś hamowało🙄. Ciągle są miliony ważniejszych wydatków niż zadbanie o samą siebie😔
Aha, i wiesz co. Miałam tego nie pisać bo może jakaś czesc osób mnie nie zrozumie. Ja się cieszę że mały chodzi do żłobka i ze nie siedzę z nim w domu. Serio. Pomimo, że tak długo o niego walczyłam, to nie chcę z nim spędzać calutkiego Bożego dnia. Wiadomo, weekendy to lubię jak jesteśmy wszyscy razem, ale w tygodniu potrzebuje po prostu odetchnąć. Kajtek jest maruda nie z tej ziemi i wcale nie przesadzam 🙆‍♀️ Pewnie nie zrozumieją mnie mamy ktore mają łatwiejsze w obsłudze dzoeci❤️. Siedzieć w domu z radosnym dzieckiem jest napewno fajniejsze niż z płaczącym i marudzącym co chwila.
@Kasiekt wie o czym piszę 🙆‍♀️
 
Sorki ze tak późno odpisuję ale normalnie dzień mi się skrócił 🙆‍♀️. Właśnie czekam na biopsję mammotomiczną wiec trzymaj kciuki ❤️
Prywatna operacja pewnie sporo kosztuje🙆‍♀️. Oby mąż znalazł dobrą pracę, bo tak to zawsze bedzie cię coś hamowało🙄. Ciągle są miliony ważniejszych wydatków niż zadbanie o samą siebie😔
Aha, i wiesz co. Miałam tego nie pisać bo może jakaś czesc osób mnie nie zrozumie. Ja się cieszę że mały chodzi do żłobka i ze nie siedzę z nim w domu. Serio. Pomimo, że tak długo o niego walczyłam, to nie chcę z nim spędzać calutkiego Bożego dnia. Wiadomo, weekendy to lubię jak jesteśmy wszyscy razem, ale w tygodniu potrzebuje po prostu odetchnąć. Kajtek jest maruda nie z tej ziemi i wcale nie przesadzam 🙆‍♀️ Pewnie nie zrozumieją mnie mamy ktore mają łatwiejsze w obsłudze dzoeci❤️. Siedzieć w domu z radosnym dzieckiem jest napewno fajniejsze niż z płaczącym i marudzącym co chwila.
@Kasiekt wie o czym piszę 🙆‍♀️
a ja uwazam, ze siedzenie calymi dniami w domu z dzieckiem xzy pogodnym czy marudnym nie jest ani dobre ani fajne, ani dla Mamy ani dla dziecka.
 
Sorki ze tak późno odpisuję ale normalnie dzień mi się skrócił 🙆‍♀️. Właśnie czekam na biopsję mammotomiczną wiec trzymaj kciuki ❤️
Prywatna operacja pewnie sporo kosztuje🙆‍♀️. Oby mąż znalazł dobrą pracę, bo tak to zawsze bedzie cię coś hamowało🙄. Ciągle są miliony ważniejszych wydatków niż zadbanie o samą siebie😔
Aha, i wiesz co. Miałam tego nie pisać bo może jakaś czesc osób mnie nie zrozumie. Ja się cieszę że mały chodzi do żłobka i ze nie siedzę z nim w domu. Serio. Pomimo, że tak długo o niego walczyłam, to nie chcę z nim spędzać calutkiego Bożego dnia. Wiadomo, weekendy to lubię jak jesteśmy wszyscy razem, ale w tygodniu potrzebuje po prostu odetchnąć. Kajtek jest maruda nie z tej ziemi i wcale nie przesadzam 🙆‍♀️ Pewnie nie zrozumieją mnie mamy ktore mają łatwiejsze w obsłudze dzoeci❤️. Siedzieć w domu z radosnym dzieckiem jest napewno fajniejsze niż z płaczącym i marudzącym co chwila.
@Kasiekt wie o czym piszę 🙆‍♀️
Oj wie i rozumiem jak nikt😅Ja w pracy odpoczywam od dzoecka i jestem szczesliwa ze moge obcowac z doroslymi.Moja Moska jest bardzo absorbujaca i marudna.Na dodatek weekendy siedzimy same znikad pomocy na oddetchniecie.Maz...szkoda gadac.Kocham Misie jak nikogo innego ale po prostu potrzebuje odetchnac.Ona zreszta tez zaczyna interesowac sie rowiesnikami-w zlobku juz sprzedawala buziaki kolezance wiec jakies przyjaznie sie nawiazuja😉Dla mnie potrzebni sa dorosli a dla niej dzieci
 
Sorki ze tak późno odpisuję ale normalnie dzień mi się skrócił 🙆‍♀️. Właśnie czekam na biopsję mammotomiczną wiec trzymaj kciuki ❤️
Prywatna operacja pewnie sporo kosztuje🙆‍♀️. Oby mąż znalazł dobrą pracę, bo tak to zawsze bedzie cię coś hamowało🙄. Ciągle są miliony ważniejszych wydatków niż zadbanie o samą siebie😔
Aha, i wiesz co. Miałam tego nie pisać bo może jakaś czesc osób mnie nie zrozumie. Ja się cieszę że mały chodzi do żłobka i ze nie siedzę z nim w domu. Serio. Pomimo, że tak długo o niego walczyłam, to nie chcę z nim spędzać calutkiego Bożego dnia. Wiadomo, weekendy to lubię jak jesteśmy wszyscy razem, ale w tygodniu potrzebuje po prostu odetchnąć. Kajtek jest maruda nie z tej ziemi i wcale nie przesadzam 🙆‍♀️ Pewnie nie zrozumieją mnie mamy ktore mają łatwiejsze w obsłudze dzoeci❤️. Siedzieć w domu z radosnym dzieckiem jest napewno fajniejsze niż z płaczącym i marudzącym co chwila.
@Kasiekt wie o czym piszę 🙆‍♀️
Chyba jakie by to dziecko nie było, to każdy potrzebuje trochę odsapnąć, oczyścić mózg. Ja akurat też mam marudę straszną, ale tak czy siak rozumiem.
 
reklama
A ja się melduję po połówkowych. Zdrowy synek, 466 gramów 💙 Imienia jeszcze nie mamy, bo mąż się nie może zdecydować 🤷 ja to w gorącej wodzie kąpana i już bym chciała mieć wybrane, a ten mój twierdzi, że ma czas i o. Oczywiście swoje propozycje mu przedstawiłam, teraz czekam na jakąś propozycję od Niego, lub akceptację moich wersji.

Powodzenia i zdrówka dla staraczek ❤️

Zdjęcie w jakości "kalkulator", ale robione po ciemku, w trakcie jazdy samochodem, z wyjcem w foteliku obok 🙃 jednak już się zbieram któryś dzień, żeby napisać tutaj info z normalnym zdjęciem i nie wychodzi, także o.
 

Załączniki

  • IMG_20230512_232937.jpg
    IMG_20230512_232937.jpg
    90 KB · Wyświetleń: 43
Do góry