reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
jest tak chora ze nawet do swojego ojca na rece nie chce isc. Tylko mama i mama. Znaczy byla, dzis ju jest lepiej. Antybiotyk zaczyna dzialac wiec widzimy swiatlo w tunelu. No a pakowanie to maz pomoze ale myslalam ze w tyg cos ogarne a tu zonk.
Poproś kogoś to Ci pomoże;)
Jednak pakowania jest sporo i trzeba wszystko zabezpieczyć.
 
@nieagatka wiem ze jestes mega zajeta ale mam pytanie odnosnie Miski.Ona ma 21miesiecy czy to mozluwe zeby juz jej 5 wychodzily?caly czas grzebie w buzi palcami i to gleboko bierze i zuje wszystko co jest pluszowe lub gumowe.No i jest marudna chociaz ona zawsze marudna.
No ijeszcze co zrobic bo ona nie chce gryzc.txn.wczesniej bardziej gryxla a teraz mam wrazenie ze tylko lyka stad problemy z brzuszkiem u niej.
 
@nieagatka wiem ze jestes mega zajeta ale mam pytanie odnosnie Miski.Ona ma 21miesiecy czy to mozluwe zeby juz jej 5 wychodzily?caly czas grzebie w buzi palcami i to gleboko bierze i zuje wszystko co jest pluszowe lub gumowe.No i jest marudna chociaz ona zawsze marudna.
No ijeszcze co zrobic bo ona nie chce gryzc.txn.wczesniej bardziej gryxla a teraz mam wrazenie ze tylko lyka stad problemy z brzuszkiem u niej.
U nas piątki zaczęły wychodzić jak mały miał ok 2,5 roku więc myślę że trochę wcześnie
 
@nieagatka wiem ze jestes mega zajeta ale mam pytanie odnosnie Miski.Ona ma 21miesiecy czy to mozluwe zeby juz jej 5 wychodzily?caly czas grzebie w buzi palcami i to gleboko bierze i zuje wszystko co jest pluszowe lub gumowe.No i jest marudna chociaz ona zawsze marudna.
No ijeszcze co zrobic bo ona nie chce gryzc.txn.wczesniej bardziej gryxla a teraz mam wrazenie ze tylko lyka stad problemy z brzuszkiem u niej.
troche wczesnie, ale z zebami nie ma zasady. U nas piatki zsczely wychodzic w sierpniu i do tej pory nie wyszly calkiem.
Bylas u neurologopedy? Od tego bym zaczela, moze jest jakis problem, warto sprawdzic, bo takie dziecko juz powinno jesc prawie wszytsko.
 
troche wczesnie, ale z zebami nie ma zasady. U nas piatki zsczely wychodzic w sierpniu i do tej pory nie wyszly calkiem.
Bylas u neurologopedy? Od tego bym zaczela, moze jest jakis problem, warto sprawdzic, bo takie dziecko juz powinno jesc prawie wszytsko.
Od ok.tugodnia nie ma apetytu,je bo nie powiem ze nie,zwlaszcza w zlobku bo w domu to roznie.Wiesz ona gryzie,bo jak je chrupka czy biszkopta czy nawet jakies inne jedzonko to widze ze mieli ale przewaznie lyka.Ale juz np.zmielonych calkiem sloiczkow nie chce jesc wogole rzadnych sloiczkow nie chce woli dorosle jedzenie co mnie cieszy.Dzis bedzie zspiekanka makaronowa a ona lubi makaron moze zje.No makaron tez gryzie.U neurologopedy nie bylam.
Stwierdzam ze jak bhla malutka to jedynym problemem byly kupy czy zrobilz czy nie a tetaz im starsza tym tych problemow co raz wiecej🤦‍♀️
 
Współczuję.
Ja jestem.zdania że dzieciaki Wogóle nie powinny chorować. Strasznie się męczą A człowiek nie wie jak ma pomóc;(
Mój zaczął nam jakby charczeć w nocy przy karmieniu i rano. Kataru nie ma , nosek czysty.
Zastanawiam się od czego to może być. W dzień cisza nic się nie dzieję oddycha bardzo spokojnie.
Mamy w pokoju nawilżacz powietrza.
Na szczęście w poniedziałek mam wizytę u pediatry to zapytam .
pewnie sapka niemowlęca
 
reklama
Do góry