reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
hahahah musisz mi na Messenger wysłać jak go opier hahaha że pomogło bo ja nie mam pomysłu dwa trzy dni dobrze i znowu szopa
Powiem Ci tak,u nas tez juz nie raz bylo gadane i pomoglo na 2-3 dni i znowu.Wiesz Tomek nadal pracuje tyle ile pracowal i dalej na mojej glowie jest caly dom ale...ja powiedzialsm co mi lezy na wstrobie i on tez.I teraz jak ma wolne w tygodniu to on zaprowadza Misie do zlobka i ja zabiera.No i czesciej mowimy "kocham cie".Bo po narodzinach Misi to chyba tego sobie nawet nie powiedzielismy.
 
Powiem Ci tak,u nas tez juz nie raz bylo gadane i pomoglo na 2-3 dni i znowu.Wiesz Tomek nadal pracuje tyle ile pracowal i dalej na mojej glowie jest caly dom ale...ja powiedzialsm co mi lezy na wstrobie i on tez.I teraz jak ma wolne w tygodniu to on zaprowadza Misie do zlobka i ja zabiera.No i czesciej mowimy "kocham cie".Bo po narodzinach Misi to chyba tego sobie nawet nie powiedzielismy.
no to miłe ja już nie wiem czy ze mną coś nie tak czy z nim nosz ku ja taka ostatnio jestem zazdrosna że spojrzy nie tak i już mnie uj strzela
 
reklama
Tylko czy mi córka leżeć pozwoli 🤪
Szczerze to mam zgagę cały dzień .. zresztą nawet jak się w nocy obudzę to też mam 🤦🏼‍♀️

Spróbuje, może migdały pomogą ☺️
Pamietam, ze miałam krótko zgagę w jakimś 8 miesiącu ciąży, i to jedyny raz kiedy w ogóle w życiu poznałam co to zgaga. Nigdy wcześniej i później nie miałam. Współczuje, okropne uczucia palenia w przełyku.
Są tabletki które można w ciąży na zgagę- gaviscon, ale nie wiem czy u Ciebie będą dostępne? Niby pomaga tez mleko, kefir, maślanka, ale nie zawsze.
 
Do góry