reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To moze drugie Ci wynagrodzi ten czas😄
Moje dziecko jest pogodne, zero kolek, placzu, spi je i smieje sie… i tak od urodzenia dotąd… jak nie byc w euforii? 💕💕💕
Znaczy potrzeby wynagradzania nie czuję, bo mimo wszelkich trudności byłam/ jestem szczęśliwa. I przede wszystkim wdzięczna, że ją mam.
Ale nie powiem, że teraz marzę, aby drugi egzemplarz był łatwiejszy w obsłudze, bo jednak z dwójką takich małych dzieci na stanie już będzie hardcore, a gdybym miała dwa hajnidy, to nie wiem, jak ogarnę rzeczywistość. No ale ogarnę, będę musiała i w dalszym ciągu będę wdzięczna, że los pozwolił mi mieć w końcu nie jedno dziecko, a dwójkę.
 
Gratulacje ❤️
Nie martw się, mleka masz pod dostatkiem. Jeśli ściągasz po 50 ml to naprawdę jest wystarczająco.
Dziecko w pierwszych tygodniach lubi ssać, czasem niekoniecznie z głodu. Kup sobie wygodny fotel, poduchę do karmienia, zrób kawkę , przystawiaj synka jak najwięcej i relaks🙃
Dawno Cię nie było.
Co słychać?
 
@Pchełka216 masz wpie.rdol😜. Maly chory🙆‍♀️
Jeszcze sie nie nauczylas zeby niczym sie nie chwalic🤣🤣
Ja do tego stopnia nie mowie o dobrych rzeczach ze jak kolrzanka majaca synka starszego 3 miechy od mojej Misi mowi ze jej maly do zlobka to wiecej nie chodzi niz chodzi to ja mowie-moja tez🤦‍♀️🤦‍♀️😅wole jej powiedziec jskis epizod z chodzenia niz prawde bo boje sie ze zapesze.
Ale tsk to juz jest z tym zlobkiem
 
reklama
Do góry