reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No rozbilas bank, super ze takim rzutem na taśmę się udało, chyba będziesz w Invikcie na przodzie galerii z dzieciaczkami 😀
O Hajdusianek przygotowywał mnie do ostatniej stymulacji i transferu z którego mam Borysa, on jest ok. Oprócz niego Sieg mnie też pozytywnie zaskoczył. Stencel u mnie skreślony bo bardzo się zmienil od czasów moich starań i ciąży z Maksem. Profesora zwolniono mimo iż nadal ma udziały ale większość nadal ma żona. Jakieś zgrzyty niby były, kumpel pracuje tam w HO i pisał. A jak się zapatrujecie na drugie bliźniaki? Jak dziewczynki, powiedzieliście im już? Ja jestem taki typ że dwójką dzieci dla mnie to już limit nie do przeskoczenia, podziwiam siebie że wogole z tą dwójką daje rade haha!
A ja po Twoich radach o selenie i q10 (meczylam Cie na messengerze😂) mam w Cz 2 zarodki po pgs zdrowe jeden 5AA (! Dla nas nierealny dotad!! ) i jeden 5BB A do tego ciaza naturalna w cyklu od razu po punkcji…. Rozumiesz ciotka??? 5 transferow beta zero. Takie dajesz rady!!!😁😁😁 DZIEKUJE!!!
 
A ja po Twoich radach o selenie i q10 (meczylam Cie na messengerze😂) mam w Cz 2 zarodki po pgs zdrowe jeden 5AA (! Dla nas nierealny dotad!! ) i jeden 5BB A do tego ciaza naturalna w cyklu od razu po punkcji…. Rozumiesz ciotka??? 5 transferow beta zero. Takie dajesz rady!!!😁😁😁 DZIEKUJE!!!
Hej kochana!! Gratuluję na prawde bardzo szczerze :) Ty też Bank rozbilas , będziesz mogła do Czech po rodzeństwo wrócić ;) Ja tym selenem i Ubichinonem też się faszerowałam ponad 10 tygodni I finalnie miałam 3 piękne blastki , pierwsza to Borys. Nie wiem czy to był główny czynnik , może nie ale pewnie się przyczynił bo miałam komórki dobrej jakości wszystkie mimo iż mało i mój wiek 37 lat
A jak sie czujesz?? Który to tydzien ciąży??
 
Hej kochana!! Gratuluję na prawde bardzo szczerze :) Ty też Bank rozbilas , będziesz mogła do Czech po rodzeństwo wrócić ;) Ja tym selenem i Ubichinonem też się faszerowałam ponad 10 tygodni I finalnie miałam 3 piękne blastki , pierwsza to Borys. Nie wiem czy to był główny czynnik , może nie ale pewnie się przyczynił bo miałam komórki dobrej jakości wszystkie mimo iż mało i mój wiek 37 lat
A jak sie czujesz?? Który to tydzien ciąży??
No wlasnie podobnie uwazam ze on pomogl i polecam go kazdemu :) ja tez 36 lat i 5AA co jest kosmicznym osiagnieciem u nas. I tez go bralam tak jak mowilas
Teraz mam 9 tydzien poczatek ale mam encorton i progesteron i zastanawiam sie kiedy to lekarz bedzie odstawial? Zwłaszcza progesteron bo paskudnie sie czuje - mdlosci mam chyba najgorsze… poza tym clexane 0,6 ale to na plus i moge brac. No i biore Glucophage bo lekarz kazal kontynuowac z tej racji ze bralam metformine non stop - przed punkcja i po. Wiec jak okazala sie ciaza to mowil zeby nie odstawiac. Ale juz bym chciala przestac to wszystko brac:/
 
No wlasnie podobnie uwazam ze on pomogl i polecam go kazdemu :) ja tez 36 lat i 5AA co jest kosmicznym osiagnieciem u nas. I tez go bralam tak jak mowilas
Teraz mam 9 tydzien poczatek ale mam encorton i progesteron i zastanawiam sie kiedy to lekarz bedzie odstawial? Zwłaszcza progesteron bo paskudnie sie czuje - mdlosci mam chyba najgorsze… poza tym clexane 0,6 ale to na plus i moge brac. No i biore Glucophage bo lekarz kazal kontynuowac z tej racji ze bralam metformine non stop - przed punkcja i po. Wiec jak okazala sie ciaza to mowil zeby nie odstawiac. Ale juz bym chciala przestac to wszystko brac:/
Steryd jak bierzesz jeszcze w 9tc to nawet jeśli był best jednoznacznych wskaż to najlepiej stopniowo około 12tc odstawiać, tak miałam we wszystkich ciążach. Progesteron możesz ewentualnie na inny zmienić jak Cie mdli po tym co masz albo przejść całkiem na dopochwowy Na sztucznym okolo 12tc odstawia sie stopniowo ale przy naturalsie myślę że można szybciej nawet. Później można utrzymać jakieś 100mg lub 200mg dopochwowo aby szyjkę oszczędzać
 
No wlasnie podobnie uwazam ze on pomogl i polecam go kazdemu :) ja tez 36 lat i 5AA co jest kosmicznym osiagnieciem u nas. I tez go bralam tak jak mowilas
Teraz mam 9 tydzien poczatek ale mam encorton i progesteron i zastanawiam sie kiedy to lekarz bedzie odstawial? Zwłaszcza progesteron bo paskudnie sie czuje - mdlosci mam chyba najgorsze… poza tym clexane 0,6 ale to na plus i moge brac. No i biore Glucophage bo lekarz kazal kontynuowac z tej racji ze bralam metformine non stop - przed punkcja i po. Wiec jak okazala sie ciaza to mowil zeby nie odstawiac. Ale juz bym chciala przestac to wszystko brac:/
Ja też czekam az pozbędę się tych wszystkich lekow. Do jutra mam estrofem a reszta (luteina, progesteron besins i accofil) mam na pewno do następnej wizyty na koniec stycznia. Też mam mdłości po besins szczególnie. Czasem nic nie pomaga poza snem.
 
No wlasnie podobnie uwazam ze on pomogl i polecam go kazdemu :) ja tez 36 lat i 5AA co jest kosmicznym osiagnieciem u nas. I tez go bralam tak jak mowilas
Teraz mam 9 tydzien poczatek ale mam encorton i progesteron i zastanawiam sie kiedy to lekarz bedzie odstawial? Zwłaszcza progesteron bo paskudnie sie czuje - mdlosci mam chyba najgorsze… poza tym clexane 0,6 ale to na plus i moge brac. No i biore Glucophage bo lekarz kazal kontynuowac z tej racji ze bralam metformine non stop - przed punkcja i po. Wiec jak okazala sie ciaza to mowil zeby nie odstawiac. Ale juz bym chciala przestac to wszystko brac:/
Kurcze to mega gratulacje 😊 u mnie 8 TC , też mam luteinę i neoparin, neoparin pewnie do porodu a luteinę nie mam pojęcia...
 
reklama
Do góry