reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
W totka gram ale z marnym skutkiem. Starsze zdążą skończyć 9 lat jak urodzą się małe. Płci nie znam. Termin lipiec/sierpień.
Chwilami się zastanawiam. Miałam pierwszy transfer 2 zarodków i mam dzieci, potem 8 pojedynczych i nic. Ostatni podwójny i znowu jest. Ciekawe czy ktos się kiedyś nad tym pochylał.

Powiem wam, że jesteście pierwsze którym powiedziałam o bliźniakach. Ciepłej mi na sercu z waszą radością. Dziękuję 😘
Super, gratulacje!
 
Czekaj, przyjdzie i twoja kolej😂😂😂 badają dogłębnie.
Kurcze już szykuje krocze 🤣🙈🙈
Ale wiecie co ja naprawdę zastanawiam się nad tym teraz w 3cim trymestrze mam znów wysokie libido lekarz pozwala na przytulanki a mój to zero.. Bez kija nie podchodź i z rządnej strony nie da się namówić nawet na małe przytulanie już zaczelam zastanawiać się czy kogoś nie ma 🤔🤷... Różnie to bywa
 
Kurcze już szykuje krocze 🤣🙈🙈
Ale wiecie co ja naprawdę zastanawiam się nad tym teraz w 3cim trymestrze mam znów wysokie libido lekarz pozwala na przytulanki a mój to zero.. Bez kija nie podchodź i z rządnej strony nie da się namówić nawet na małe przytulanie już zaczelam zastanawiać się czy kogoś nie ma 🤔🤷... Różnie to bywa
My z mezem przez cala ciaze nie bzykalismy sie no i polog.Pozniej moje zmeczenie nasze klotnie.Oj wyszlo pobad rok.Ale za to teraz jest super.
U nas na poczatku lekarz zabronil,pozniej jak bylo mozna to my sie po prostu balismy.Wiadomo ze maz nie uderzalby dziecka po glowie-wiecie o co chodzi😉 ale zakezalo nam bardziej na dziecku niz na seksie.Dalismy rade Maz nikigo nie znalazl😆👍
 
Czekaj czekaj, walizka już namierzona, znaczy wiem gdzie leży 😜. Gdzieś na strychu 😜. Więc jestem na dobrej drodze 😜
A wiesz, że ten mój erotoman też mnie nie chce "brać"😜. Zawsze się musiałam obganiac a teraz aż mi samej brakuje 😂. Mój twierdzi że się boi, ale pewnie dojrzał moj cellulit na dupie 😂. Żartuję sobie, ale trochę go rozumiem 🤔. Jeszcze maly tak często się kręci, że to takie stresujące bzykać się w trójkę 🤦
ej ale wiesz, ze moze byc jak u mnie, ze Inka poltora roku i nadal u nas w sypialni, czesto w lozku… Teraz serio jest nas troje jak cos wiec juz lepiej jak jeszcze w brzuchu 😂😂
 
Kurcze już szykuje krocze 🤣🙈🙈
Ale wiecie co ja naprawdę zastanawiam się nad tym teraz w 3cim trymestrze mam znów wysokie libido lekarz pozwala na przytulanki a mój to zero.. Bez kija nie podchodź i z rządnej strony nie da się namówić nawet na małe przytulanie już zaczelam zastanawiać się czy kogoś nie ma 🤔🤷... Różnie to bywa
sa faceci, ktorych ciaza bardzo kreci i tacy, ktorzy maja wielkie opory widzac tak zmienione cialo zony. Moze to o to chodzi? Nie wiem, kestia pogadania pewnie.
 
reklama
My w pierwszej ciąży zakaz, potem połóg i brak libido. Przytulanki wróciły jakieś 6msc po porodzie. Teraz znowu zakaz bo tabletek tyle że ja tam zatkana na amen 🤣 a mój to nawet za cyca boi się złapać bo ja dużo gorzej znoszę te ciążę. Poprzednio byłam tylko senna a teraz niedotykalska i często Wodnik Szuwarek wzywa mnie do muszli klozetowej...
 
Do góry