reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jak tam? Siedzi Hania grzecznie?
Bo ja obstawiam 6.10 [emoji16]
No siedzi, tak się wszystko uspokoiło,że szok. Właśnie przed chwilą dzwoniła moja dr i się pytała czemu w weekend nie przyjechałam rodzic 😂 powiedziała,że już mam sobie chodzić, jeździć, spacery długie bo już skończyłam 38tc. . Dziś mam wizytę to zobaczymy co tam Hania pokaże.
 
No siedzi, tak się wszystko uspokoiło,że szok. Właśnie przed chwilą dzwoniła moja dr i się pytała czemu w weekend nie przyjechałam rodzic [emoji23] powiedziała,że już mam sobie chodzić, jeździć, spacery długie bo już skończyłam 38tc. . Dziś mam wizytę to zobaczymy co tam Hania pokaże.
Daj znać po wizycie [emoji3526]
Często tak jest, że wydaje się, że porod jest tuż tuż, a potem przychodzi data i nic [emoji23]

Do mnie właśnie moja klinika zadzwoniła zrobić wywiad poporodowy i proszą o zdjęcie Inki [emoji4]
 
Daj znać po wizycie [emoji3526]
Często tak jest, że wydaje się, że porod jest tuż tuż, a potem przychodzi data i nic [emoji23]

Do mnie właśnie moja klinika zadzwoniła zrobić wywiad poporodowy i proszą o zdjęcie Inki [emoji4]
Moja klinika też pisała po porodzie żeby dać znać co i jak i też o zdjęcie prosili 😉
 
Dziewczyny czy znacie i polecacie tych lekarzy z Wawy na połówkowe?
J. Dorucho wski; M. Bło ński' Sz. Kozłows ki;R Braw ura; M Ciebie ra; W. Grzybow ski i M. Wiel goś? Wybieram z tych bo kwalifikuję się na bezpłatne z racji wieku.
 
reklama
Witamy się z Wiktorkiem po drugiej stronie brzuszka. Mały urodził się 25.09 o 5:19 przez cc, waga 3250g - mierzą później żeby na sile stawów nie rozszerzać.

Nie było łatwo, zaliczylam wszystkie możliwe etapy porodów. W środę założyli balonik i wróciłam do domu, w czwartek o 7 rano na oddział, tabletki na rozmiękczenie szyjki, odejście wód, zaczęły się skurcze, niestety bez postępu rozwarcia, 6h skurczy bez znieczulenia. Potem decyzja o oxytocyne i moja decyzja o zzo. W 3h rozwarcie doszło do 10cm i parte skurcze, partych około 5h z przerwami o decyzja o vacum. Niestety i to się nie powiodło - mały się zaklinował i decyzja o cesarce

W międzyczasie problemy z tętnem maluszka.... No mieliśmy pełno przebojów

Oczywiście nie dałam zdjęcia Zobacz załącznik 1180535Zobacz załącznik 1180536
Gratulacje kochani! Śliczny Wiktorek ❤️❤️❤️ witamy na świecie ❤️❤️❤️ dużo zdrowia i sił ❤️❤️
 
Do góry