reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U Nas cudnie, Martynka grzeczna, ładnie śpi tylko jak z zegarkiem w ręce domaga się piersi co 2.5godz, więc mama wygląda jak chodzące zombi heh. W czwartek było pierwsze szczepieni i wszystko ok, przespała cały piątek :-D więc mama z babcią napadły w galerii na smyka, reserved i pepco :p



Możemy sobie podać ręce :-) nawet położna się śmiała, że współczuje, bo faktycznie często się budzi
Ja myślę ze to może miec zwiazek ze skokier rozwojowym. Przez to niewyspanie jestem mega poddatna na zlosc a wczoraj jak obudzil sie o 22.47 to sie mega wkurzylam ale mimo to wczorajsza noc była lapsza. Tak jest dobrze bo przez dzien spi troche. Ja nic nie zrobie bo nie moge go odlozyc do lozeczja bo sue budzi ale przez to jest mniej marudny
 
reklama
A u mnie dobrze. Sara grzeczna, z kazdym dniem odkrywa cos nowego i jest tym zafascynowana, ja zreszta tez jak na nia patrze ;) Ma juz 4 miesiace i 3 dni, jestem szczesliwa, chociaz czasami zmeczona :)
Opowiadaj lepiej co u Ciebie, niestety forum juz nawet nie probuje nadrobic. Czasmi wpadam tylko na fb ale to tez tak tylko na szybko :)
To już 4 miesiące.. Ale też czas leci. Super kochana. Tak się cieszę [emoji176]
U nas zaczął się 15tc jak na razie z przygodami ale do przodu.
Nie wiem czy pamiętasz ale miałam 4 blastki na zimowiska i udało się dopiero z ostatnią! Normalnie mieliśmy takie szczęście :)
Tak bym chciała już mieć jakiś 28tc co najmniej żebym mogła trochę odetchnąć.
A Sara jest duża dziewczynką? Buziaki i trzymajcie się kochane [emoji177]
 
Płaczę mniej ale odstawiłam wszystkie leki tylko ta Bio Gaja została :) Teraz to mam problem jak ją wieczorem usypiać :confused: Może masz jakieś rady?

U mnie sprawdza się powtarzalność: kąpiemy lub przecieramy wacikami o tej samej porze i idziemy do pokoju w którym świeci się tylko mała lampka (śmieję się, że robimy "noc") i nie ma telewizora, potem od razu cycek i do łóżeczka (najlepiej z włączonym szumisiem).
 
Moja nie znosi spiworkow i kolderke podkladam pod materac, puki co sie super sprawdza ten patent, ktory podlapalam o ktorejs z Was na forum ;) I tak Sara spi pol nocy w lozeczku a drugie pol z nami, bo zazwyczaj zasypiam przy karmieniu cycem w srodku nocy.
U nas by to nie przeszło bo Bianka uwielbia zasypiać jak ma nogi w górze oparte o karuzelę.
 
Cioteczki, ja nie wiem kiedy to zleciało...
 

Załączniki

  • IMG_20181110_170306.jpg
    IMG_20181110_170306.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 90
Nie masz monitora oddechu? Ja ci polecan spiworki do spania ale najlepiej bez rekawow. Ubieran pod to cieplego pajaca i super a Hubek tak sie wiercu w nocy ze ja nie odwazylabym sie niczym go przykrywac.

A nie jest mu w tym gorąco? Bo ja jak Zosi zakładam śpiworek to poNiej nóżki całe mokre, plecki to samo.
 
reklama
Do góry