reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@Oczekiwanie2017 a Ty karmisz piersia? Ile miesiecy ma Twoj synek? My dzis mieliśmy przerwe w spaniu od 1 do 3 a o 5.39 pobudka.

Dziewczyny a czy kp moge wypić melise? Bo może ona pomoze mi zasnac. Ja sie poloze i z godzinę sie krece zanim zasne:/
 
reklama
@Oczekiwanie2017 a Ty karmisz piersia? Ile miesiecy ma Twoj synek? My dzis mieliśmy przerwe w spaniu od 1 do 3 a o 5.39 pobudka.

Dziewczyny a czy kp moge wypić melise? Bo może ona pomoze mi zasnac. Ja sie poloze i z godzinę sie krece zanim zasne:/
Nie wiem czy można. Nawet o tym nie myślałam a piałam od czasu do czasu melisę z pomarańczą [emoji15]
 
@Oczekiwanie2017 a Ty karmisz piersia? Ile miesiecy ma Twoj synek? My dzis mieliśmy przerwe w spaniu od 1 do 3 a o 5.39 pobudka.

Dziewczyny a czy kp moge wypić melise? Bo może ona pomoze mi zasnac. Ja sie poloze i z godzinę sie krece zanim zasne:/

My dziś pobudki 23, 1:30, 4:30 i 7. Mój Synek w niedzielę będzie miał równe 3 miesiące. Tak, ja karmię tylko piersią. Byłam dziś u pediatry i z ciekawości zapytałam się o to częste wstawanie i jedzenie i podobno dziecko kp ma prawo tak się budzić. Poza tym może co jakiś czas mieć większe zapotrzebowanie na jedzenie (np.w czasie skoków rozwojowych). I tyle się dowiedziałam :(
No i u nas to, że śpi około dwóch godzin to niestety też nie jest piękny, spokojny sen - Mały się wierci, jęczy, macha rączkami a ja czuwam, żeby np. sie nie podrapał.
 
My dziś pobudki 23, 1:30, 4:30 i 7. Mój Synek w niedzielę będzie miał równe 3 miesiące. Tak, ja karmię tylko piersią. Byłam dziś u pediatry i z ciekawości zapytałam się o to częste wstawanie i jedzenie i podobno dziecko kp ma prawo tak się budzić. Poza tym może co jakiś czas mieć większe zapotrzebowanie na jedzenie (np.w czasie skoków rozwojowych). I tyle się dowiedziałam :(
No i u nas to, że śpi około dwóch godzin to niestety też nie jest piękny, spokojny sen - Mały się wierci, jęczy, macha rączkami a ja czuwam, żeby np. sie nie podrapał.
Czyli faktycznie prawie tyle samo mają. A ty go nakarmisx i spi? Bo mi teraz tak robi ze juz mysle ze spi, oczywiście nie na tyle zeby go odlozyc do lozeczka, a tu za chwile placz i na nowo cyc

A jak u Ciebie jest z karmieniem przez dzien? Bo Hubek to gdzies co godzinę-poltorej na cycu siedzi
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny i mam jeszcze jedno pytanie. Zauwazylam dzis u Hubcia zaczerwienienie na dloni i tak.jakby sucha skore. Czym to moge smarować jak on raczki pcha do buzi
 
Czyli faktycznie prawie tyle samo mają. A ty go nakarmisx i spi? Bo mi teraz tak robi ze juz mysle ze spi, oczywiście nie na tyle zeby go odlozyc do lozeczka, a tu za chwile placz i na nowo cyc

A jak u Ciebie jest z karmieniem przez dzien? Bo Hubek to gdzies co godzinę-poltorej na cycu siedzi

U mnie też w dzień co godzinę/półtorej chce jeść... Ale kupki robi, pieluchy też mokre więc chyba tak musi być.
W nocy nakarmię i zazwyczaj niedługo potem zasypia, ale snem niespokojnym (ostatnio podrapał sobie główkę i teraz zakładam Mu rękawiczki, ale czasami uda się ściągnąć dlatego czuwam).
 
U mnie też w dzień co godzinę/półtorej chce jeść... Ale kupki robi, pieluchy też mokre więc chyba tak musi być.
W nocy nakarmię i zazwyczaj niedługo potem zasypia, ale snem niespokojnym (ostatnio podrapał sobie główkę i teraz zakładam Mu rękawiczki, ale czasami uda się ściągnąć dlatego czuwam).

Ale niech się drapie! Rękawiczki nie są ju zalecane. W ten sposób stymuluje się. Zośka do tej pory buźkę potrafi sobie zadrapac. Teraz nauczyła się szczypać i wszystkich i wszystko szczypie. Sobie policzki czasami tez i ciąga się za włosy. [emoji6][emoji4]
 
reklama
Miło, że pamiętasz:) opowiedziałam pediatrze przy okazji szczepień o braku kupki i kolkach to dostała zalecenie jeść inny preparat - biogaja. Kupiłam i kilka dni daję po 5 kropel dziennie. Różnicy nie widać teraz, ale wiem że tu potrzeba czasu... pozostałych leków nie je.. ale w nocy tak strasznie płakała że chyba kolki wracają... przynajmniej kupkę już zrobiła ale lekarz kazał stosować szczególną higienę bo ponoć jak małej kupiliśmy szczepionkę na rotawirusy to wychodzą one wraz z kupką a ja szczepiona nie byłam na nie... :)
A placze tak dalej czy jest jakaś poprawa?
 
Do góry