reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zobacz załącznik 913413 Zobacz załącznik 913415
U nas to nie wiadomo co i jak, pokaże na zdjęciu co ma na dekolcie dostalismy na to masc od lekarki i byla poprawa a teraz znowu gdzue nic nie jadla. I np kupilam krem ziomowy z musteli niby taki super sklad i po posmarowaniu (zrobilam test ba jednym policzku) od razu mega czerwony sie zrobil. Zmylam krem ale i tak to zeszlo po ok 2h. Także ciężko z nia. Chysteczki mam od poczatku jedne i te same, pampersy i masc do pupy też. Nic nie zmieniAm bo sie boje a krem zimowy dobrałam z firmy momme.
Z małymi dziećmi i alergiami bardzo ciężko .... bo obserwujesz jje to samo jest ok i nagle plama ....
Z powietrza ....
Maść ze sterydem jej dała ?
Screenshot_20181104-080416_Chrome.jpg
Jak chcesz to spróbuj ten balsam jest rewelacyjny na sucha zaczerwieniona skórę .
Staraj się by w domu powietrze nie było za suche .
U nas Marcelina jeszcze miała wysypke od ubranek ktore nie były 100% bawełna mineło .....
 

Załączniki

  • Screenshot_20181104-080416_Chrome.jpg
    Screenshot_20181104-080416_Chrome.jpg
    140,5 KB · Wyświetleń: 455
reklama
8245BF9D-053A-4DA9-843A-6C02529FB544.png
Z małymi dziećmi i alergiami bardzo ciężko .... bo obserwujesz jje to samo jest ok i nagle plama ....
Z powietrza ....
Maść ze sterydem jej dała ? Zobacz załącznik 913497 Jak chcesz to spróbuj ten balsam jest rewelacyjny na sucha zaczerwieniona skórę .
Staraj się by w domu powietrze nie było za suche .
U nas Marcelina jeszcze miała wysypke od ubranek ktore nie były 100% bawełna mineło .....
Tak maść sterydowa. I posmarowałam 2dni było ładnie, 3dni i znowu się pojawiło. Ubrania mamy dobrej jakości właśnie, bo też się nad tym zastanawiałam. Proszek ten sam od urodzenia. Tej firmy miałam oliwke i była ok. Teraz kupiłam taki produkt. Zobaczymy bo jest typowo dla alergików.
 

Załączniki

  • 8245BF9D-053A-4DA9-843A-6C02529FB544.png
    8245BF9D-053A-4DA9-843A-6C02529FB544.png
    89,1 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry