reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Też mamy szczepienie 8.11 :)
Nawilzaj nawilzaj nawilzaj .....
Ale skoro nie jje nic i dalej ma te plamy to z jedzeniem bym tego nie wiazała i podawała warzywka + mieso tylko duzej niz 3 dni patrzac obserwując .
Np. 7 :) 7 dni marchewka potem 7 dni marchewka + ziemniak i tak dalej .
No zobaczymy co lekarz powie a to pediatra zlecila sterydy czy dermatolog?
Ile Ty mniej wiecej wagowo dajesz miesa dziennie? Bo dzis czytalam o rozszerzaniu diety i ze w 1rz tylko 10 gram dziennie to przeciez to jest prawie nic
 
Ile Ty mniej wiecej wagowo dajesz miesa dziennie? Bo dzis czytalam o rozszerzaniu diety i ze w 1rz tylko 10 gram dziennie to przeciez to jest prawie nic
40-50 g teraz od 9 m
Zaczeła 10 na próbę
potem w 6-8 jadała 30 dziennie
Niedzielny obiad :)
20181102_151324.jpg
 

Załączniki

  • 20181102_151324.jpg
    20181102_151324.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 623
Nutramigen uczulac ......:errr::oo2::confused:
Bo niby ma to białko pocięte coś tam mi lekarka tłumaczyla i że może na te niewielkie ilości zAczęła reagować, a to nowe jest syntetyczne cokolwiek to znaczy i tam nie ma w ogole tego białka. Siedziałam troche w internetach i sa historie że z nutramigenem było ok a potem nagle znowu wysypało gdzie np nie bylo rozszerzania diety a wiec napewno mleko.
 
Bo niby ma to białko pocięte coś tam mi lekarka tłumaczyla i że może na te niewielkie ilości zAczęła reagować, a to nowe jest syntetyczne cokolwiek to znaczy i tam nie ma w ogole tego białka. Siedziałam troche w internetach i sa historie że z nutramigenem było ok a potem nagle znowu wysypało gdzie np nie bylo rozszerzania diety a wiec napewno mleko.
I ja weszłam wczoraj w internet i ponoć nutramigen może uczulac. Tylko dalej ocipiec można bo jednym alergolog zaleca jeść wszystko a innym zabrania prawie wszystko :confused: A może gluten ? Po odstawieniu nutramigenu jej plamy sie zmniejszyły ?Moja Marcelina miała robione przrcieciała z krwi czy ma uczulenie na białka z mleka krowiego i ma podniesione .Tylko ona jje go ze smakiem .
 
I ja weszłam wczoraj w internet i ponoć nutramigen może uczulac. Tylko dalej ocipiec można bo jednym alergolog zaleca jeść wszystko a innym zabrania prawie wszystko :confused: A może gluten ? Po odstawieniu nutramigenu jej plamy sie zmniejszyły ?Moja Marcelina miała robione przrcieciała z krwi czy ma uczulenie na białka z mleka krowiego i ma podniesione .Tylko ona jje go ze smakiem .
Gluten? No ale co ? Kaszke jak probowalam mam bezglutenowa. Oj mowie Ci trzy swiaty z nia. Najbardziej boli mnie to mleko ze powinna przy butli sie wyciszać a ona kreci głowa i marudzi. To chodze, spiewam itd. Je tylko bez problemu gdy sie zapatrzy na cos lub w nocy. Do tego caly czas mi sie w nocy budzi. Wczoraj zasnela o 21 obudziła sie o 22,24,3,7 juz pobudka. Ja już nie wiem co jest i takq zniechęcona jestem do wszystkiego i ta pogoda... chyba jakaś jesienna chandra mnie dopadła. Plamy sie nie zmniejszyły po odstawieniu mleka. Tydzień nie piła nutramigenu, dziś jest lepiej i caly czas kremuje.
 
reklama
Gluten? No ale co ? Kaszke jak probowalam mam bezglutenowa. Oj mowie Ci trzy swiaty z nia. Najbardziej boli mnie to mleko ze powinna przy butli sie wyciszać a ona kreci głowa i marudzi. To chodze, spiewam itd. Je tylko bez problemu gdy sie zapatrzy na cos lub w nocy. Do tego caly czas mi sie w nocy budzi. Wczoraj zasnela o 21 obudziła sie o 22,24,3,7 juz pobudka. Ja już nie wiem co jest i takq zniechęcona jestem do wszystkiego i ta pogoda... chyba jakaś jesienna chandra mnie dopadła. Plamy sie nie zmniejszyły po odstawieniu mleka. Tydzień nie piła nutramigenu, dziś jest lepiej i caly czas kremuje.
Myslałam ze moze kaszka z glutenem....
Skoro poprawy nie było po odstawieniu nie szukałabym winy w mleku ....
No ciekawa jestem ci Ci powie lekarz.
Moja to rak Ci mowilam jadła i nagle miala policzki w krostach ( a nie jadla nic nowego ...) potem znikały pojawiały .... kazała mi tylko nawilżac i nie rezygnowac z jedzenia - puki to nie zajmuje wiekszisci ciała i nue jest bardzo brzydkie .....
Miala tylko jakieś reajcjie na policzkach i czasem na nozce.Tłumaczyła ze jeśli weliminujemy - wszystko bo tan naprawde nie wiemy od czego to potem będzie tylko gorzej .Jak narazie tfu tfu jje wszystko a uczulenie prawie nie wychodzi .
A nocka to zęby ....
U mnie też leje nie przejmuj sie :)
Aaaa u nas jeszcze kontakt z obca osoba sprawiaĺ ze miala czerwone poliki ....
 
Do góry