reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny mam do sprzedania pampersy 2. 217 sztuk sprowadzonych z Norwegii ( odkupiłem od znajomej) wyglądają tak jak u nas premium care, 80sztuk premium care, 68 sztul tych zwykłych. Oddam po 37 gr za sztukę plus wysyłka. Może któraś z Was będzie zainteresowana
 
reklama
Odbijacie dzieci po butli? Zosia przy jedzeniu zasypia i to istna katorga brać Ją do odbicia, długo nie idzie a Ona płacze bo chce spać. Dwa razy położyłam Ją spać bez odbicia, ale się denerwuje żeby się np nie zakrztusiła czy coś
 
Odbijacie dzieci po butli? Zosia przy jedzeniu zasypia i to istna katorga brać Ją do odbicia, długo nie idzie a Ona płacze bo chce spać. Dwa razy położyłam Ją spać bez odbicia, ale się denerwuje żeby się np nie zakrztusiła czy coś
W tym wieku nie juz dłuuuugo nie ale po butli ide myc zęby na pół śpiąco :laugh2:
 
reklama
Do góry