reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nic sie nie przejmuj zeby nie byc tyle w niepewnosci mozesz powtórzyć połówkowe np . Jutro inne ułożenie dziecka moze wszystko wyjascic.
Wiem wiem na szczescie w poniedzialek mam wizyte u lekarza na nfz wiec poprosze o szybsze usg. I napisze do mojego gina bo w czwartek bylam na wizycie i on robil swoje polowkowe i nic niepokojacego w btzuchu nie zobaczyl. Pocieszajace jest to ze obie lekarkk jak przegladaly i ze soba rozmawialy to mowily ze to moze byc pecherzyk zolciowy tylko ze tak akurat jest dzidzia ulozona
 
Od 2 tyg dodaje mm bo przyrosty były niezadawalajacych na samym kp, teraz bardzo ładnie skoczylo ( sama ważę w domu co tydzien w podobnych warunkach, przed jedzeniem i po kupce), policzyłam dobowy przyrost i konsultowalam się z doradcą. Karmisz tylko mm czy mieszanie?
Karmię mieszanie, mojego mleka wcześniej było 2/3, teraz już mniej. Nas ważą w przychodni i mieścimy się w tych tabelkach [emoji6]
 
Juz po polowkowych wszystkie narzady zbudowane i dzialajace prawidlowo. Wiercipieta tak sie ulozyla ze nie mozna bylo od gory uwidocznic glowki. W jamie brzusznej uwidoczniono torbiel 1.5x1.6mm przeprasam za slownictwo ale hu.. wie co to moze byc albo dodatkowa nerka albo torbiel krezki albo wada drog zolciowych
emoji20.png
emoji20.png
31.10 kolejne badania zeby zobaczyc co sie z tym dzieje i czy wiadomo bedzie co to jest. moze byc tak ze do porodu nie bedzie zdjagnozowane. Pocieszajace jest to ze nie zagraza dziecku w tej chwili i ze nie uwidoczniono pecherzyka zolciowego z powodu ulozenia dziecka wiec moze sie okazac i oby tak bylo ze jest to wlasnie on
Oby to był ten pęcherzyk✊. Gosiu wiem że ciężko, ale postaraj się nie denerwować na zapas.
 
Nie zgodzę się że grzyby nie mają żadnych wartości odżywczych. Niektóre grzyby nawet zabijają komórki nowotworowe.
Z jakiegoś powodu nie podaje sie grzybów dzieciom do 10 rż dla nich nawet jadalne gatunki moga byc trujace ....
Ja bym w ciąży grzyba nie ruszyła ale to ja . Ktos może jeść bo uwaza inaczej .
 
Z jakiegoś powodu nie podaje sie grzybów dzieciom do 10 rż dla nich nawet jadalne gatunki moga byc trujace ....
Ja bym w ciąży grzyba nie ruszyła ale to ja . Ktos może jeść bo uwaza inaczej .
Ale to raczej wynika z niedojrzałości ich układu pokarmowego. Jedzenie grzybów w ciąży jest wskazane i nie jest niebezpieczne ani dla matki ani dla dziecka.
 
reklama
Do góry